BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2014-09-02

kas čia vyksta, kas čia vyksta

na, kas gi čia vyksta? atrodo, kad vėl tarsi sena gatvės skulptūra, sueižėjusiu tinku, byri gabaliukais po kiekvieno stipresnio vėjo šuoro. aš nenoriu sakyti, kad kažkas blogai. žinoma, blogai, juk visad kas nors būna, bet dabar kur kas įdomiau, žavingiau, šypsena išsiskleidžia po kiekvienos tam tikra prasme logiškos ar - tikriau - refleksyvios minties, kai sugebi išsprukti iš savęs pagalvoti, paanalizuoti, padaryti išvadą ir tada ramus ir laimingas sugrįžti į save.
kita vertus, be šių savo panegeriškų stebėjimų, nieko daugiau pasakyti ir negaliu. jaučiuosi tokia neįspūdinga, tokia sausa, tarsi nuvytusi gėlė, kuriai jau nebepadės šviežias vanduo. nežinau ar taip yra dėl to, kad ypatingumą ir charizmą turi įgimti, ar kad visa tai kažkada praradau. jeigu tik liaujiesi galvoti, iškart imi skęsti kraupiai pilkoj, tąsioj masėje.
ar tikrai sunku padaryti gyvenimą tvarkingą, rimtą, paprastą ir normalų? kažkaip keista ir sudėtinga. negi vėl iš naujo žadėti, kad susiimsiu? gerai, dar kartą. nuo šios akimirkos. done.

0 pastebėjimai: