BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2013-10-13

savęs ieškojimai


vėl tas pats ir apie tą patį. po, regis, kiekvieno nesėkmingo susidūrimo su žmonėmis, kada negaunu to arba tokio dėmesio, kokio norėjau, jaučiuosi menkaverte ir dar kartą primenu sau, kad mano tikslas - išmintis ir išsilavinimas. išties, laikydama savo asmeninį gyvenimą nesėkme, galiu tik mėgautis mintimi, kad save skirsiu darbui ir savišvietai. nepretenduoju tapti zigmundu baumanu, tačiau galiu jausti malonumą skaitydama jo knygas. galbūt ilgainiui namsargė renė iš knygos "ežio elegancija" taps prototipu, kuriuo bus paremtas ir mano gyvenimas. nematoma, nelaiminga ir vieniša, besiguodžianti slapta skaitoma rusų klasika ar negrožine literatūra. galbūt. 
nedrįstu sakyti, kad daugelis mūsų gyvenime nutinkančių dalykų nepriklauso nuo mūsų požiūrio į juos. dar egzistuoja sėkmės faktorius, nori tu to ar ne. visgi, nuolat jaučiuosi netelpanti į tą rėmelį: tai per stipri, tai per silpna, kažkokio klaidingo socialinio būvio. gal tai mano pačios kritiškas vertimas ir prigimintinis buvimas savo komforto zonoje, gal likimas, siūlantis susitaikyti su esama padėtimi ir liautis priešintis vėjo malūnams, o gal tai tiesiog pasimetimas ir pačios savęs nepažinojimas, tikslų nebuvimas ir nenuovokumas.
galbūt dabar pat turėčiau liautis brudnai (taip pasakytų stephen king romano "lizės istorija" protogonistas) kalbėti apie save ir apie kitus. turėčiau apgalvoti ir nusistatyti savo tikslus ir mažiau reaguoti į pašalinius veiksnius, kurie trukdo edukacijai. o galbūt turėčiau liautis visą laiką galvoti apie knygas ir imti paprasčiau žiūrėti į gyvenimą.


0 pastebėjimai: