BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2013-08-30

diena po pamokos, kad tavo jausmai kitiems yra.. kokie dar jausmai?

noriu dabar tiesiog įsikniaubti į kito žmogaus petį ir verkti tol, kol akys išsausėtų ir nebeliktų iš kol lietis sūrioms skausmo upėms, draugo rankų apglėbta pamiršti, jog ką tik mačiau kitapus gatvėje ant stotelės suoliuko besirengiantį nakvoti vyriškį, jog elgetaujanti senutės ranka tokia sugrubusi nuo darbo ir šalčio, o veide jau nebelikę nieko kito kaip noras išgyventi, norint, nors vargu ar tikint šviesesniu rytojumi ir gyvenimo pagerėjimu. tik gaila, šiandien aš labiau liūdžiu ne dėl jų, o dėl savęs, dėl to, kad neturiu pas ką pasiguosti dėl to, ką matau ir jaučiu, dėl to, jog nesugebu padėti ir, o ir, o ir.
nekenčiu nekęsti, bet, o dieve, negaliu ne nenekęsti to jausmo, kada manaisi esąs visiškas bejėgis, menkysta, nesaugus ir nereikalingas. regis, atiduodi visą save, nieko nepasilieki širdyje be teigiamų jausmų kitiems, o galiausiai lieki inkšdamas iš skausmo, liūdesio ir gailesčio pats sau, jog esi nesuprastas ir pamestas. žinau žinau, kad tokie jau mes, žmonės, esame. nuolat nepatenkinti, nepasitikintys savimi ir kitais, trokštantys dėmesio, meilės ir rūpestingumo tik sau, patys mainais nieko neduodami, tik ar tai iš piršto laužta, ar tiesa?
susitelkiu į rimtus ir nieko nedominančius dalykus, o po to trokštu būti suprasta. susitaikyk, miela laura, su tuo, jog taip niekada nenutiks. svajok, idealizuok ir manyk, jog viskas turi būti kitaip, tačiau suprask, jog vien dėl tavęs viskas nepasikeis. verčiau stiprėk ir mokykis mylėti kitus taip, kad be skausmo išgyventum pasimatymus su vienatve. stiprybė yra viduje, ten, kur tikėjimas. savimi ir savimi.


0 pastebėjimai: