BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2013-02-22

kuo mane įpareigoja

kartais žmonės sako, jog turiu talentą rašyti, kartais, jog mano delno linijose yra rašytojos šaknelė. turiu pripažinti, kad tokiais atvejais manyje sukirba labai malonus jaudulys, nors tai greičiau svajonės, o ne tikėjimo kitų žodžiais atgarsis. vis dėlto, jaučiuosi gerokai kalta, kad ar tai talento, ar tai pomėgio visiškai nepuoselėju. beveik nerašau, mažai skaitau, domiuosi ir kaupiu žinias vos apie vieną kitą dalyką, kas yra nesąžininga atžvilgiu to, kas man yra duota tarsi dovana, nesvarbu talento ar pomėgio pavidalu.
o kiek dar yra tokių sričių? kiek visko neišbandyta dėl to, kad laiko resursai buvo visai neproduktyviai išnaudoti kitur? nemalonu galvoti, kad esu tokia besmegenė ir leidžiu vėjais savo laiką, maksimaliai neišnaudoju galimybių ir netgi nekuriu jų nei sau, nei kitiems.
pastarojo sakinio reikšmė simbolizuoja mano nuomonę, jog įtakojame vieni kitų gyvenimus norime to ar ne. nepriklausomai nuo savo troškimų privalome būti atsakingi už kitus, ne tik už save. taigi, savo veiksmais kuriame gerovę arba nelaimes tiems, kurie yra kažkur greta mūsų. nereikia būti dideliu mąstytoju, kad suprastum, jog gyvenimas yra kupinas atsitiktinumų. kiek daug duoda arba atima paprasčiausias sprendimas, pasirinkimas. tiesiog nuostabu!


4 pastebėjimai:

Anonimiškas rašė...

Noriu tave stipriai apkabinti. Nežinau dar nei vieno žmogaus, kuriam nekiltų sunkumų gyvenant, bet jau daugybė tai padarė, todėl nepaleisk savo svajonės, bet ir neprievartauk jos per daug ir ji galiausiai meiliai nusišypsos ir paduos tau ranką, kai jau bus metas

yra rašė...

tikiu, jog taip ir bus. (:

astuze rašė...

Skaitant viduje grauduliukas kazkoks verzesi. Lyg savo mintis ir zodzius skaityciau....

yra rašė...

astuže, tuomet ir tu griebk jautį už ragų ir kartu su manimi neleisk plaukti svajonių laivui tolyn nuo tavęs.