BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2012-10-26

kas, jei ne kiti?

save kaltinti tikriausiai galime tik dėl to, jog per daug pasitikime kitais ir kažko iš jų tikimės ar reikalaujame. na, žinoma, dar ir dėl to, jog mums apskritai reikia kitų. reikia tam, kad būtume pagirti, kad turėtume kam pasigirti, ką papeikti, apie ką paliežuvauti, ant ko širsti ir lieti pyktį, kad mums pavyktų pasijusti svarbiais ir geresniais nei iš tikrųjų esame.
visi šie veiksmai negatyvūs ne be reikalo. atrodo, jog aplink tik ir sukiojasi tie, kurie trokšta, jog dėl jų būtų stengiamasi, jog jie būtų vertinami. na, gerai, jie ir yra vertinami, bet ne taip, kaip jie jaučiasi esą nusipelnę. mes tiesiog niekada nesielgiame taip, kaip manome, jog elgiamės, todėl niekada negauname to, ko manome, kad esame verti. pykstame ir dar daugiau klystame, skandiname ne tik save, bet ir kitus.
manau, jog daugelis žmonių turėtų suprasti, kad jų pasiekimai ir jų išgyvenimai, kuriuos jie laiko tokiais pat svarbiais kaip ugnikalnio išsiveržimas japonijoje tėra svarbūs tik jiems, o ne visam pasauliui, net ne visai bendruomenei. galbūt dar keli žmonės apsidžiaugs, jei nusipirksite šuniuką, ar susirūpins, jei peršalsite, tačiau tai viskas.
apskritai, kodėl, po velnių, kamžkam turėtų rūpėti, kaip ėjote gatve ir radote monetą? yra kur kas svarbesnių dalykų pasaulyje. yra kur kas svarbesnių ir įdomesnių užsiėmimų nei stebėti naujos drabužių kolekcijos pristatymą.
gaila, gaila, gaila, jog daug kas to nesupranta ir tarsi viduramžių žmonės vaizduojasi esą žemės, aplink kurias sukasi saulė ir kitos planetos. nuliūdinsiu, bet jūsų kaimynystėje gali gyventi žmogus, materialiai daug mažiau turintis, įspraustas į žemesnį socialinį sluoksnį, bet daug labiau nusipelnęs būti toje hierarchinės sistemos vietoje, kurioje esate jūs. jei jau trokštate vadintis elitais, prašau, bent jau nusipelnykite to. pageidautina tokiu būdu, kuriam nereikėtų griebtis melo ir nusimesti apatinių.
1 pastebėjimai:

Liūdesio draugė rašė...

kam išvis tada kalbėti ar kažką sakyti, jei niekam nerūpi?