BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2012-09-03

kaip žuvis, užkibusi ant kabliuko

tu mano šešėlis, bjauri paranojiška mintis, baimė. galvodama apie tave atlieku bjauriausius ir sunkiausius darbus, prisiverčiu padaryti tai, ko nekenčiu, tai, kas atrodo neįmanoma, tik dėl to, jog manau, kad ir tu taip gali, tik dėl to, kad noriu jaustis pranašesne ir parodyti, ko netenki tu.eidama gatve vis suklystu, manydama, jog matau tave. pirmiausia noriu sprukti arba atrodyti kuo laimingesne ir šaunesne, po to, suprantu, jog čia tik paprastas praeivis, todėl tolyn einu nusivylusi ir apgailestaudama.
viskas be galo komplikuota. mano principai, užsispyrimas, kietas charakteris bei meilė ironijai, tavo staigus pasikeitimas, šaunumo bei kitoniškumo išblukimas. viskas - tik mano vaizduotė dėl to dar sunkiau. su priešu išorėje kovoti lengviau, su pačiu savimi - be galo sunku, bet nieko nėra neįmanoma, tik vienus dalykus įgyvendinam greičiau, kitus truputį vėliau.
nėra tokių dalykų kaip "galiu" ir "negaliu", tiesiog šį tą atliekame greičiau, šį tą lėčiau. naudodamasi proga, jog esu  taip karingai nusiteikusi, nyru į darbą, kad nugramzdinčiau nebūtin nusivylimą ir mudviejų beviltiškumą. vis tiek džiaugiuosi, kad tau gerai; kaip ir dėl likusių planetos kvailių.


0 pastebėjimai: