BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2012-06-13

laisva vieta galvoj ir širdy

nieko nepadarysi, kai vieni panorsta išeiti. jų paliktą laisvą vietą, tuštumą ir kartais skausmingas opeles galime užpildyti įsileisdami naujus žmones, leisdami jiems bandyti mus įtikinti, kad tikrai yra tikrų draugų, nuoširdžių ir supratingų žmonių, kurie yra pasiruošę išbandyti savo kantrybę tau kretant iš juoko be priežasties, darydami kartu beprotiškiausius dalykus ir mėgaudamiesi tarpusavio tyla.
štai ir šiandien išėjo vienas žmogus, kurį vis bandžiau išstumti pati, bijodama dėl savo kvailų įsitikinimų ir žalingų nusistatymų, ir po to apie visa tai galvodama supratau, jog yra kitas žmogus, kurį galiu įsileisti, jei ne į širdį, tai bent į kur prie jos vartelių, kuriuos irgi įmanoma atrakinti suradus tinkamą raktą. tai nebus tas pats. skirtingo pobūdžio ir jausmo žmonės, bet kiekvieną kiaurymę galima kuo nors užkimšti. nebūtina metalui ieškoti gumulo metalo, kad šis nepraleistų vandenėlio.
labai gaila, kad ne visada viskas einasi taip, kaip norisi. nekalbu apie milijono laimėjimo atvejį. to nereikia didžiajai daliai mūsų. omenyje turiu tai, jog kartais nesugebame pasakyti ne ką galvojame, o ką jaučiame, kas yra labai svarbu. klaidžiojame abejonių takais, svarstydami ar tam kitam žmogui to reikia, ar nebus taip, kad apsijuoksiu, jei jis nejaučia ir nemąsto taip pat. aš nežinau, bet gal dėl to ir yra posakis kas nerizikuoja, negeria šampano. nesu tikra ar pati elgčiausi kitaip. juk ir dabar tylėjau. kai myli, tai tyli. tik čia tas atvejis, kada tyla - gera byla mat nebuvo abipusių jausmų, rizika nebuvo reikalinga ir galima rasti paprastesnę priežastį nutolti ir sugrįžti į savas, senas geras vėžes.
tik gal budraitiškai prieštaraudama pati sau ir būdama visiškai neteisinga kitų atžvilgiu, vis tiek manau, jog negalima tylėti, ar myli, ar jauti antipatiją - sakai, kalbi ir stebi, kas gaunasi, nes visada yra tikimybė tam o jeigu arba kas būtų, jeigu būtų ir tada nereikia tik užmigti, padėjus galvą ant pagalvės, fantazuojat apie tą istoriją, beprasidedančia estint mums drauge.

0 pastebėjimai: