BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2012-05-05

kaip šašas

skauda. meluoju pati sau. aš turiu tikslų. aš noriu pakeisti pasaulį, padaryti jį geresniu. aš turiu savitą pasaulėžiūrą, gliaudau socialines problemas it riešutėlius, bet tik mintyse. žinau, kas lemia tų problemų atsiradimą, tačiau dar nežinau, kaip tai įveikti.
prisimenu savo ir sonatos pokalbius prieš beveik du metus. idealistės, naivuolės, tikinčios, kad gali kažką pakeisti. manančios, kad žmonėms reikia jų, kad reikia gerumo ir permainų. šventai tikinčios, kad gėrio yra daugiau nei blogio. nuolatinės karštos diskusijos apie narkomaniją, religiją, smurtą šeimoje, alkoholizmą, tabako paplitimą, visuomenės smukimą ir kitas šiuolaikinio pasaulio piktžaizdes. kaip aš galėjau tai pamiršti?
leidausi vedina priešingų jausmų, susikoncentravau tik į save. nesvarbu, kad negaliu niekam papasakoti, ką jaučiu matydama elgetą, nes tai paprasčiausiai neįdomu. svarbu, kad kažką jaučiu. siaubingo. ir svarbu, kad noriu, jog taip nebebūtų. nežinau kaip, bet bent šiek tiek. žingsnelis po žingsnelio. pirmiausia išmesdama iš galvos visus nusivylimus ir tuos, kurie nesibeldę užbėga penkioms minutėms, o paskui lekia pas kitus draugus.

0 pastebėjimai: