BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2012-04-04

vaikų žaidimai

kai dalykai, anksčiau vertę širdį plakti greičiau arba visai sustoti, šiandien yra tapę tik "senais laikais", o į tą pačią brangiausią vietą stoja tai, kas yra ant bangos, imi svarstyti, ar čia pats esi prisirišęs prie niekų atgyvena ir bambeklis, ar taip ir nesuradai nuoširdumo gyslelės. kai ne žodžiai, o veiksmai tampa įrodymais, niekas negali apkaltinti tavęs dėl to, kad netiki nei amžinybe, nei vertybėmis, nei žmonių dorybėmis. kažkodėl vietoj to, kad praeitis būtų ir mokytoja, ir brangakmenis visi renkasi tai, kas yra nepatikrinta, laikina ir išgalvota tarsi visai tai bandytų pritaikyti savo trumpam ir, tikriausiai, visai nereikšmingam gyvenimui, kurį, sumprantama, iš tikrųjų laiko ašimi, ant kurios sukasi žemė.
susireikšminimas, didybės manija, pasitikėjimas savimi, požiūris, jog eisi teisingiausias ir išmintingiausias.. ar būtų žmonių, kurie išdrįstų pakelti ranką paklausus, kas neturi šių savybių? kas apkaltintas nesigintų, o pripažintų ir nerėžtų kaltinimų atgal? apskritai, ar būtų kas nors, kuo būtų galima pasitikėti iš tikrųjų? kada nebijotum pasakyti ir kalbėtis apie viską. kartais, kai žiūri į žvaigždėmis nuklotą juodą dangaus maršką, gali patikėti viskuo. gal netgi meile.

1 pastebėjimai:

Monika rašė...

*reklama*
manim daug kas pasitiki ir pasakoja slaptus dalykus, tai jei kas nors neturi kam viską išpasakot, saugykla, vardu Monika yra nemokama 8)

*pyyyyp*