BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2012-02-11

šviesi ateitis

vakar direktoriai, prodekanai, merai ir kitoki šaunūs bei iškilūs žmonės kalbėjo, kas iš augs iš dabartinės kartos - visi bus gydytojai, mokytojai, prezidentai - šviesuoliai, intelektualai, vesiantys tautą pirmyn, tačiau dabar aš svarstau, kodėl tie žodžiai pasakyti? ar tam, kad paglostytų visiems tiems žmonėms savimeilę, ar tam, kad taip iš tikrųjų būtų manyta.
visi tie gelbėtojai, anksčiau įvardinti kaip gydytojai, mokytojai, prezidentai, iš tikrųjų man pasirodė it nuo grandinės nutrūkę gyvuliai, gavę laisvę pripildyti kūną alkoholio, būti apglamžyti vieni kitų, susitepę dėl kvailų kortelių ar palaidinių žaidžiant iškrypėliškus ir niekingus žaidimus, laužydami taisykles ir nieko negerbdami tam, kad būtų pavadinti šauniais. atsiprašau, bet nerandu šaunumo nei keiksmuose, nei svetimo turto naikinimo, nei žmonių žeminimo ir savo paties menkinimo, kai vertybėmis tampa antivertybės, kai kultūra, mandagumas ir etika tampa kažkuo, kas kaip nusikaltėliai turi būti užrakinti, paslėpti kuo toliau nuo mūsų.
man labai gaila, kad pasaulyje taip maža žmonių, kurie moka linksmintis be alkoholio. vakar šventė, užsitarnauta per beveik 12 mokslo metų, tapo proga išsipuošus daužyti ir niokoti viską, kas pasitaikė kelyje, iš žmonių pavirsti skudurais, kuriuos galėtų tampyti visi, kam tik yra ūpo. dėl ko taip nutiko? dėl alkoholio, auklėjimo, visuomenės, kuriai niekas nerūpi, dėl šalto ir abejingo pasaulio, kuriame globalizacija, vartotojiškumas, pop kultūra tapo dievu, kuriam meldžiasi bent 6,5 milijardo gyventojų.
nyku, žaiuru ir gaila.

1 pastebėjimai:

lonely rašė...

pritariu:)