BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2012-01-29

reikia

tvirto peties, į kurį dabar patogiai atsiremčiau ir užsimerkusi pasakočiau apie tai, kas neduoda ramybės: apie savo blogumą, apie kai kurių žmonių neišpasakytą gerumą (ir visai be ironijos), apie tuos nuskriaustuosius, dėl kurių gyvenu, apie tai, ką jaučiu, kai matau kaulus laužančiame šaltyje pinigų prašančias elgetas, apie tai, ką galvoju, kai kalbu su tais, kurie nėra girdėję nieko daugiau kaip tik kiūtojimą namuose ir facebook puslapį, apie tai, kaip noriu ką nors pakeisti, bet pernelyg daug blogio savyje turiu. norėčiau po visos litanijos pajusti raminantį spustelėjimą, kuris ištrintų visą baimę ir skausmą.
sunku yra tai, ką mes patys paverčiame sunkumu. man, kaip magei, tai puikiai sekasi. diplomatiškai išvedžioju tiek teoremų, kad net išalkusi pelė ieškodama sūrio nedideliame labirinte taip ir mirtų jo neradusi. norėčiau užduoti tiek klausimų, bet tai beprasmiška. atsakymų nėra arba jie čia pat ir aš nematau. ir vienu, ir kitu atveju tai tebūtų apsikvailinimas. absurdiška, nuolatos imu interviu, sulaukiu įvairiausių atsakymų, tačiau kol kas nė vienas jų man netiko.
skelia galvą. tikriausiai ne tam, kad vėliau taptų geriau. ir taip beprotiškai šalta. o aš tik tvirto pečio ir kantrios ausies trokštu.

0 pastebėjimai: