BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-10-14

saulė žemai

beprotystė. nesustoji. neapsižvalgai. tik pastebi po kurio laiko, kad jau praėjo tai, ko laukei, ko nelaukei, kad praėjo viskas, tačiau nieko nebuvo sulaikyta, pastebėta, įsiminta, nors tiek daug veikta, daryta, planuota, turėta būti įsidėmėta.
norėčiau dabar šypsotis, dalintis mintimis su kažkuo, kas sava, tačiau atsėlinantis nepasitikėjimas, abejonės žlugdo galimybę tai realizuoti. aš nežinau, ar taip yra tik man. turbūt ne. juk daugelis mūsų nuolat bijo, kad ir kokie stipruoliai bebūtų. vidinis pasaulis it koks atviras nervas į viską reaguoja labai jautriai, štai todėl net menkiausias dirgtelėjimas veda mus iš proto. o protų dauguma neatrodo nei labai atspari, nei patvari.
kokie silpnučiai ir keistai juokingi atrodome apsikarstę drabužiais, blizgučiais ir metalais, pervėrę auskarais, išsipaišę, įlindę į automobiliukus, namus. nėra didybės. tik kažkokia menkystė. nieko nežinau. taip sudėtinga, nes viskas paprasta, o mes tik smiltelės, išpustytos, išžarstytos, ieškančios ir nerandančios, nes nežinančios, ko joms ieškoti. kvepia nihilizmu, bet aš nežinau. tas kvapas verčia raukti nosį, bet kito nėra. viskas per daug kitaip, kad būtų daugiau pasirinkimų man.

0 pastebėjimai: