BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-08-07

birus cukrus

jie skamba dabar garsiai ir paskutiniu metu tik taip sukelia man jausmus. tada norisi pašėlti, paverkti, iškratyti visas blogas emocijas. kartoju, blogas.
prisimenu koncertą. nuostabu. net mintys užlūžta ir nebesidėlioja į žodžius. jų energija, gerbėjų energija. ašaros ir rankų draskymas priverčia mane nusišypsoti. tada buvo daug žmonių, kurie alpo suprasdami, kad greitai bus įleisti į salę, greitai išvys ir išgirs juos. paradoksalu, bet tada šypsojausi ir man buvo juokinga. na, kaip gi taip visai nesitvardyti. bet dvi valandos su jais, gyvas pasirodymas, strify, shin, yu, kiro, romeo. jie ėmė aidėti kitą rytą važiuojant namo. tamsoje per aplytą langą stebėjau vargšus berželius ir klausiausi iš naujo smegenyse įrašyto koncerto įrašo. nuo tada jie aidi, aidi, aidi.
birus cukrus - kaip dažnai juos taip vadinau savajame in your cage. o dabar nusprendžiau, kad pavadinimas ir čia puikiai tinka. jie išsibarstė, bet liko tokie pat saldūs, trokštami, be kurių neįmanoma apsieiti.
skamba daina po dainos rašant šį nereikšmingą pranešimą. vėl galvoju, kaip šaunu būtų, jei galėčiau pacituoti kokio nors kūrinio žodžius, bet jie vienas už kitą geresni ir nesugeba konkuruoti iki galo.
kai sakysiu, kad nieko nemyliu, tegul kas nors mane trenkia per kvailą galvą.

0 pastebėjimai: