BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-08-27

4 eilutės vasaros, o tada rudens poema su aliuzijomis į ją, vasarą

nori nenori baigiasi vasara. beje, paskutinioji, kada aš dar mokinė, netiesiogiai atsakau už savo veiksmus, negaliu balsuoti, privalau prašyti tėvų sutikimo raštelių, norėdama kažkur dalyvauti, kažką daryti. niekada negalvojau apie tai, kokia ypatinga diena yra rugpjūčio 31. tai paskutinė vasaros diena. diena, kada žmonės palydi 3 laisvės mėnesius, saulėtas dienas, dangaus žydrynę ir maudynes jūroje, upėje, ežere. tai diena su kažkokia reikšme, noriu tai pasakyti. ne dėl to, kad būtent tą dieną prieš 17 metų 11 mėnesių ir 27 dienas gimiau aš. tai ne koks mėnesio vidurys, ne šiaip niekuo neįsimintina diena. mm, smagi aliuzija į mano gimtadienį.
išties net košmariškai nenorint vėl eiti į mokyklą, kad ir kokie geri mokytojai ten būtų, kad ir kaip nesunku mokytis būtų, kad ir kokie tirtantys iš juoko langai būtų su klasiokėmis, jau imu galvoti apie būsimas dienotvarkes, savo veiklas. pirmiausia prie durų jau tyko tie sunkūs ankstyvi kėlimaisi ryte, kada net skauda visą kūną, o atsiplėšti nuo šiltų patalų kainuoja tokias pastangas, kad net žydrūną savicką galėtų nustebinti. jokių sentimentų nejaučiu ir po žadintuvo skambėjimo užliejančioms idėjoms, kaip šiandien išsisukti nuo mokyklos, nes visa tai magišku būdu pavyksta nugalėti. grįždama į mokyklą grįžtu į savo veiklųjų gyvenimą, kuris vasarą priblėsta gyvenant tik savo miestelyje arba važinėjantvažinėjantvažinėjant po įvairiausias lietuvos vietoves.
turėčiau grįžti savanoriauti į maisto banką, į kurčiųjų ugdymo centrą, gal vėl tilpčiau į atjautos laiko rėmus. grįš jaunieji žurnalistai, prisidės taip mamos peršamos vairavimo teisės, kurias išlaikyti galėčiau tik per stebuklą. planuose dar slepiasi žalgirio radijas bei atranka į jaunimo liniją. norėtųsi realizuoti mokyklos radijo mintį, daugiau dėmesio sutelkti mokantis gestų bei ispanų kalbų.
labai tikiuosi, kad visa tai nenueis šuniui ant uodegos dėl pašaipias mimikas rodančių egzaminų, kurie jau čia pat. arba tiesiog dėl to, kad kiaulystės dėsnis mane veikia labai stipriai. rašau ir gana aiškiai suprantu, kad kol kas žinau, ko noriu. neturėti laiko ir nieko nepastebėti. tai man sekasi.

0 pastebėjimai: