BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-07-06

norai kanda kaip šunys alkani

Jei nepatingėčiau pasiknaisioti po senesnius mano pagyvenusio dienoraščio įrašus, rasčiau ne vieną savo pasisakymą apie tai, kaip svarbu yra žinoti, ko tu nori. Tai tarsi tiesiausias kelias į sėkmingą gyvenimą, laimę, nes tu tikslingai eini ta kryptimi, kurią tau nurodo šauniai sutariantys širdis ir protas. Tačiau, kai tu nežinai, esi pasimetęs, vis abejoji, keli milijardus klausimų, imi sukti į kairę, apžiūrinėti ten augančius šungrybius. Kartais tai gali išeiti į naudą, nes reikia visko paragauti. Sužinoti, ką reiškia ir viena, ir kita, kad būtum tvirtai įsitikinęs, jog renkiesi teisingai. Bet tai negali trukti amžinai. O aš nenorėčiau, kad truktų ir ilgai. Reikia pajusti, kada ir kur jautiesi geriausiai, kas ir kaip tau sekasi labiausiai.
Neturėdama vieno konkretaus noro, tik daugybę fantazijų, jaučiuosi praradusi tvirtą pagrindą, todėl blaškausi, balansuoju ant sukiužusio plausto vidury jūros, bijodama su tokiu pačiu šlamštu patekti ir į vandenyną, kurio krašto niekaip negalėčiau pasiekti.
Dabar, tarškant klaviatūrai, ir nežinant, koks bus kitas sakinys, galvoju, apie savo norus. Bandau juos sudėlioti prioritetine tvarka, gerai apgalvoti, kad neįkąstų, kaip jie pripratę elgtis, kai gerai apie juos nepagalvoji, kai neapsvarstai, kas gali nutikti jiems išsipildžius. Žinoma, visko neapgalvosi, visko nelaimėsi, visko nežinosi ir niekada visi nešoks pagal tavo kuriamą muziką. Tačiau krypties reikia ir aš noriu pasižadėti sau, kad greitai žinosiu ne tik tai, jog noriu dėlioti užtikrintus žingsnius, palikti gilius pėdų įspaudus ir padaryti kažką didingo, prasmingo ir gero tiems, kuriems noriu metų metus. Ir, žinoma, įrodyčiau savo stiprybę. Tik nežinau kam.

0 pastebėjimai: