BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-05-08

tikri esame mes: čia ir dabar

tie gražūs žodžiai, kurių anksčiau ieškodavome, kad apibūdintume draugystę, dabar atrodo tokie niekam nereikalingi. argi galima šį reiškinį paaiškinti kaip paprastą sąvoką? niekas negali parašyti "draugystė - tai.." ir tada aiškinti, kad tai nuostabus, unikalus arba išnykęs veiksmas, jausmas, būsena, gyvenimo būdas ar dar kažkas.
prisimenu visas savo draugysčių istorijas. šypsausi. viskas buvo tikra, nors ir pasibaigė. nes viskas visada yra tikra, ar vyksta, ar ne. tikrų tikriausia, jei vyksta su tavimi, dėl tavęs, pas tave, tavyje. gal kartais tai atrodo nerealu, neįtikėtina, nereikšminga. gal kartais susipjauna sąvokos, įsitikinimai, principai, realybė ir fantazija, jausmai, logika, mąstymas. tačiau tikri dalykai nebūtinai yra žemaitiškoje realybėje. tikra yra tai, kas norime, kad būtų tikra.
kodėl taip sakau, pati nežinau. žodžiai patys byra iš minčių neužrištais galais. jos neturi mazgų. dabar. nes, kol aš esu, viskas yra tikra. o kai manęs nebus, bus kažkas, kas atspindės mano buvusį tikrumą, kol vietą reikės atiduoti kažkam kitam. tam, kas irgi norės parodyti savo tikrumą. visa ko tikrumą.

0 pastebėjimai: