BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-05-15

švarūs pirštai atrodys taip pat kaip nešvarūs

nebeįsivaizduoju savo dienos be galvos migrenos, bet "žalgirio" ir basketnews portalų skaitymo, be skundų, vienišumo, apatijos, skubėjimo, tirpimo iš laimės ir apmąstymų. neįsivaizduoju jos ir be rimtumo, be juoko, kaip iš gausybės rago, be minties apie laisvę, apie pokaitį žaliai geltonoj pienių jūroj, be geros knygos, minties apie laišką, be tingėjimo, nuovargio, dar trupučio vienatvės ir liūdesio, be paikšumo ir tinginystės, be krūvos pasižadėjimų, abejingumo, bėgimo į autobusą, rašliavų.
atrodo, kad kasdien tampu vis paviršutiniškesne. anksčiau būčiau pasakiusi, jog augu, tačiau dabar.. gal iš tikrųjų tokia ir esu? na, egoistiška, bailoka, mokanti apsimesti, kad daug išmano, kad yra stipri, ir sąžiningai nešiojanti kaukę "o aš gerai gyvenu ir be jūsų".
norėčiau padaryti šį blogą panašesnį į dienoraštį, raiškesnį, nes dabar mintys tiesiog žyra kaip smulkus smėlis iš delno. be pradžios ir be pabaigos, arba su pradžia ir pabaiga, bet be vidurio, arba su pradžia ir viduriu, bet be pabaigos, arba atvirkščiai. komplektuoti galima kaip tik norisi. visko yra, bet tik ne normalaus atskaitos taško, prie kurio būtų galima prikabinti siūliuką, jį ištempti ir tiesiai eiti. patogiai eiti.
nupučiu nuo vieno piršto egoizmą, nuo kito liūdesį, nuo kito silpnumą, nuo kito tinginį, nuo penkto pasipūtimą, nuo šešto abejingumą, nuo sekančio kritiškumą, nuo tolimesnio skundus, nuo dar kito melą, nuo dešimto dulkes, kuriomis užkimšti mano žali plaučiai.
linksmiausia, kad visa tai yra tas pats, nuo ko aš bandau bėgti. noriu išsivaduoti nuo savo pažadų, bet iš naujo pasižadu netingėti, stengtis, neliūdėti ir blablabla, kas užsibaigia cha, cha, cha.

0 pastebėjimai: