BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-05-29

kur kaltieji?

ką tik perskaičiau delfi pilietės straipsnį, kuriame ji parašė dvyliktokų paskutinio skambučio vaizdelį. kokia tik jos neišvadino komentatoriai, kurie, spėju, ir buvo tie mokiniai, minėti straipsnyje. anot jų, moteris buvo sena bambeklė, nepatenkinta mokytoja, pavyduolė tokių linksmybių, būdama 18 metų krėtusi dar baisesnius dalykus.
deja, nežinau, koks jaunimas buvo anksčiau, o žmonių pasakojimai apie praėjusius laikus manęs netenkina, tačiau aš nesu sena, dievas mato, bet visą tą epizodą būčiau įvertinusi taip pat. jokiu būdu neleisčiau niekam teigti, kad nesu pribrendusi normaliam laisvės ir pasilinksminimų suvokimui, todėl nesuprantu, kad viską daužyti, gerti, šūkalioti ir kitaip vandalauti nėra blogai. et, tai visai nekalta.
bet gana to mano požiūrio, nes kitaip viskas bus per daug subjektyvu. mane nustebino likusi komentarų dalis. iš pradžių buvo kaltinami patys vaikai, tada pedagogai, tada tėvai, galiausiai, viskas prilipo prie valstybės valdžios. prisiklausau tokių kalbų, prisiskaitau nuomonių ir noriu tėkšti visiems jiems į veidą: ATSIGAUKIT. KIEKVIENAS YRA ATSAKINGAS UŽ SAVO POELGIUS. gerai apsvarstykite, kas į eina į pedagogo pareigas, tada į kiekvieno atskiro žmogaus, sudarančio visuomenę, kuri supa dar tik besiformuojančią asmenybę, kas įeina į tėvų ir artimųjų pareigas ir tada susivokite. bet, žinoma, žmonėms įprasta kaltinti kitus, bet tik ne save, ne savo atžalas.
aš nenoriu leistis į diskusijas, kaip kas turi auginti savo vaikus, kokia visuomenė būtų sveika, koks turi būti žmogus, kokias pareigas turi atlikti mokytojai, nes tai individualu. be to, gal ir lengva man kalbėti, kol neturiu vaikų, kol per daug neįtakoju kitų gyvenimo, bet vis dėlto - protaukit.

0 pastebėjimai: