BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-05-16

kai laikas ateis. pakšt

stiprybė slypi gebėjime nesielgti su kitu taip, kaip jis pasielgė su tavimi. turiu omeny, žinoma, tik blogą elgesį. jei tave apgavo - neapgaudinėk mainais.
sunku, kvaila, beprotiška, naivu, nepamokoma - nesvarbu. geriau nusileisti. taip tegali įrodyti savo tiesą ir būti teisingu. kai tau trenks į vieną skruostą, atsuk kitą. netiesiogine prasme - nes būti primuštu net nebandžius atsakyti į smurtinius veiksmus būtų gerokai per daug. tiesiog, net jei niekada nesulauki nuoširdumo, supratingumo, meilės - neprivalai ir pati to neduoti. pirma, egoistiška to neduoti kitiems tik dėl to, kad negauni mainais, antra, ne viskas turi susilaukti atsako, trečia, gal taip turi būti. vardan kažko, ką sužinosi vėliau. kai laikas ateis.
čia ir tinka patarlė - elkis su kitais taip, kaip nori, kad elgtųsi su tavimi. gal ir tai galima apeiti, nes manau, kad viską galima apeiti, tačiau tai būtų teisinga. žinoma, kiek iš mūsų elgiasi teisingai?

1 pastebėjimai:

Morena rašė...

padovanok pačią gražiausią dovaną sau ir pasauliui!!! duok nesitikėdama atsako!!! (žinoma tai netaikoma, einant gatve pamačius parozą prieiti prie jo ir "duoti" jam į marmūzę.Tokių atvėju tikrai tikėtina,kad mažų mažiausiai gausi atgal :)