BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-03-18

čia, ten, visur!

prisiminimų takais neprašytos mintys žygiuoja, tarsi trys netašyti kareiviai: praeitis, dabartis, ateitis. ūžia galvoje prisiminimai praėjusios vasaros. marijampolė.
tas nuostabus jausmas, kada susikrauni daiktus į kuprinę, glėbyje suspaudi miegmaišį ir keliauji autobusais nežinia kur, nežinia su kuo, tik žinodama kam, nors nežinodama kaip. nepažįstami žmonės, egoistiška nežinomybė.
vaikai, nedrįsę su mumis bendrauti, kol galiausiai nepriprato. laužas, daug arbatos, igno ekstremalūs pasakojimai, kuriuos galima įsimylėti pavydint. palapinė, kurioje turi miegoti du žmonės, bet miega 4, nes vienas tingi eiti iki savo palapinės, o kitas tiesiog nori likti prie laužo. draugė, kuri padrąsinamai pasitinka su apkabinimu, "kaip angelas sėdi, kai visi miega, ir prižiūri mus". ta pati draugė, kuri namelyje leidžia su tavimi naktis iki paryčių, kai visi kiti jau seniai miega. draugė, kuri kantriai moko origami ir žiūri kartu filmus, iš neišsikraunančio igno kompiuterio. vakarai, naktys, paryčiai, kada žaidi uno, ir visada pralaimi. matematikos sprendimai. šokinėjimai per šokdynę. piktos tetulės. lietus ir žaibai šviestuvo šviesoje. pasivaikščiojimas naktį. netgi peštynės su jonu. mergaičių apkabinimai. žvilgsniai. šypsenos. visas tas praleistas laikas ten. galiu čia mėtyti žodžius be tvarkos, kapoti juos, kad atsirastų tinkama intonacija ir reikiamas įspūdis, bet rezultatas bus ne tas.
įsimylėjau tas 5 dienas ir niekada jų nebepamiršiu, o visą šią naktį nevalingai skirsiu tam, kad pasigrožėčiau tuo laiku, kad pasidžiaugčiau potyriais, kad.. likčiau žmogumi, kuris juos myli.

0 pastebėjimai: