BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-02-14

čveikinu

meilė yra. tik kiekviename jos kiekis skirtingas. ji sutelkta skirtingose srityse. ji nevienalytė. ji nesukurta tik tau, man ar jiems. ir ji neapsistoja tik ties meile tarp vyro ir moters, dviejų darželinukų, paauglių, besibučiuojančių štai ten, už kampo.
ji gyvena ir manyje. tik yra ta. kitokia. na, žinote, ta, kai širdis šoka sirtakį dėl to, jog mato baltus vyšnių žiedus, užuodžia pavasario sode kvapus, mato geltonuojančius rugių laukus, o brūkštelėjęs ranka per prisirpusią jų varpą, pajaučia didesnę euforiją nei kad bučiuojantis. tik nemeluokite, kad to nejutote, nesakykite, kad tai ne meilė, nes aš žinau, kad kūnas negali kitaip reaguoti į karšto vasaros lietaus lašus, glamonėjančius kūną, kai jame šoki, o virš tavo galvos dangus negailėdamas šviesos efektų myluoja juodmarškinį dangų. arba tas kvaitulys, klausantis pačios saldžiausios muzikos, ragaujant patį skaniausią šokolado gabalėlį, išgyvenant geriausią akimirką savo gyvenime.. ir, ir, ir dar daug! vaisinio ledo gabalėlis ant liežuvio galiuko karštutėlę vasaros dieną, gitaros garsai prie laužo draugų rate, stipriausi, nuoširdžiausi ir mieliausi apkabinimai.. ir.. nesakyk, kad ir tame nėra meilės.
bet kada nors aš parašysiu laišką vaikinui. be vardo, pavardės, jokių inicialų. atvaizdui, kuris nuo amžių amžinųjų dūli mano vaizduotės užkampiuose. o tada paprašysiu, kad kas nors jį išsiųstų. bet kam. šiaip sau. kad kas nors sužinotų, jog pasaulyje yra žmogus su jausmu. reikalingu tik jam. taigi. regis, mažai naudingui. bet.

2 pastebėjimai:

Morena rašė...

paduok ta laiska man..as pabandysiu ji perduoti i analogiskas tau rankas :))

Karolina. rašė...

Oo, prakalbai apie meilę vaikinui. tai jau kažkas. xD