BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-01-31

sakau, geras jausmas

pagalvojau, kad gal tikrai reikėtų truputį daugiau laiko savo egoizmui tenkinti.
vakar (neįtikėtina, bet tikra) padariau visos savaitės namų darbus, o šiandien trumpiau užtrukau mokykloje bei savanoriaudama. grįžau namo ir šiek tiek pasėdėjau su baba. dievaži, ji vieniša, nors ir apsupta padūkusių anūkų. jei ne jos drakoniškas piktumas, tie anūkai nespurktų nuo jos, kaip uodegas nuplikę. ir ji nebūtų vieniša. bet aš ne apie tai. ramiai pasėdėjome, pakalbėjome apie nieka, bet ir tas bendravimas vis šis tas. jau seniai noriu tam skirti daugiau laiko, tik vis nustumiu tai šalin ir nusigriebiu knygą, miegą ar vegetaciją prie kompiuterio. sutinku, prioritetai nekelia džiugesio. bet aš ne tik apie tai. grįžau ir turėjau laiko susisukti į kamuoliuką pataluose ir skaityti žemaitės kūrinį, su kuriuo kalbuosi jau gana ilgai. kaip vienai knygai, gal net per ilgai. pasivaideno tokia idilė, kokios jau senokai nejaučiau. ji labai maloni, tik liūdna, kad labiau suvaidinta nei reali.
vis dėlto, apie tokias kvailas pasakas, idiliškus vakarus, veiksmą, kai viskas būna taip, kaip tu suplanavai, arba netikėtai nutikę ir sukėlę tokį gerą jausmą. tarsi akimirkai sugrįžęs susitaikymas su savimi. be rūpesčių. be diskusijų. varžymųsi. abejonių.
taip, abejonės, matyt, yra vienas baisiausių dalykų, kuris gali ištikti žmogų. abejoti bet kuo - rizikuoti visko netekti. bet ne, šiandien apie tai nekalbėsiu!
sakau, geras jausmas. aplankė mane šiandien.
kviečiu į svečius dažniau. ;>

2 pastebėjimai:

Morena rašė...

ar dostojevski perskaitei-lauruci? :)

nėra rašė...

neh, knapsau dabar. per šią savaitę ketinu perskaityti.