BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-01-22

nuts

išsvajotas savaitgalis. pagaliau. pabudau niekeno nevaržoma jau po pietų. pilna ernergijos, tik su keliais liūdesio grūdeliais akyse. žvilgtelėjusi pro langą pamačiau milžinišką baltą tapetą, nuklojusį žemę. mintyse padeklamavau tas kelias žinomas eilutes šiandien taip elegantiškai sninga.. ir pasišokinėdama ėmiausi tvarkytis. ne tik savo kambarį, bet ir pačią save, tam tikra prasme.
sužaidžiau keletą uno partijų, eisiu baigti rašyti laiško donatai, paskaitysiu h. murakami, gal padarysiu mažą dalelę namų darbų, kepsiu sausainiukų (ar bent jau pyragą) ir gal parašysiu naują dalelę kurio nors kūrinio. leisiu laikui lėkti taip, kaip jis nori, o pati stebėsiu viską iš šalies, nes man neberūpi. neberūpi tiek keli žmonės, kurie sugebėjo sugriauti kelių metų atsiminimus vos keliais žodeliais. bet dėl to aš neliūdėsiu.
jei tik išmokčiau savo 39 dydžio pėdomis stovėti ant adatos smaigaliuko ir neįsidurti, viskas būtų puiku. jei tik nekelčiau tokių didelių reikalavimų arba nelaukčiau, kol visi prisitaikys prie manęs. jei tik pradanginčiau savo išdidumą ir nebūtin nugrūsčiau principus, galbūt viskas būtų gerai. ar geriau. bet to padaryti nepavyksta, gal tiesiog nėra tam pakankamai noro. o gal viską sumesti 1993 -tiesiems ar 1994 - tiesiems? būtų taip paprasta, bet toks paprastumas man nepatinka. juk iš dalies aš visą laiką ir kovojau dėl to, kad tie laikai nebūtų pavadinti klaidomis, kad dabar viskas bent jau būtų panašu į vaivorykštės spalvas. bet ne. viskas, toli gražu, ne tik, kad neprilygsta vaivorykštei, bet dar ir primena visiškai sugedusį riešutą: iš pradžių viskas atrodo gerai - kieta išorė, prie kurios neprisikasi be riešutų gliaudiklio, bet vos tik pabandžius atidaryti viskas subyra nuo lengvo judesiuko, o viduje be šlykštaus juodulio nieko nėra.
nemėgstu riešutų. riešutai riešutų nevalgo.

1 pastebėjimai:

Karina rašė...

Kai buvau kieme irgi prisiminiau tą eilutę apie sniegą, nors pagalvojau, kad ji visai čia netinka, nes snigo piktai ir su dideliu vėju.