BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2011-01-05

gonna live forever

naujas puslapis?
viskam pradėti iš naujo tinka bet kuri sekundė. didingai laukti naujųjų metų, naujo mėnesio arba pirmadienio - išduoti sau leidimą - indulgenciją - ir slapčia žinoti, kad nesilaikysi pažadų, nekeisi nieko, ką ketinai diena iš dienos.
mano galvoje kasdien zuja mintys kaip keisti, ką keisti, ką daryti, kur nueiti, ką išmokti. mėgstu šį jausmą. ypač tada, kai idėjas net reikia užsirašyti, kad nieko nepamirščiau. pradėjau įgyvendinti "po žodį kasdien", nors auklėtoja ir reikalavo, kad skaitytume tarptautinių žodžių žodyną. taigi, kasdien susirasiu po žodį, kurio nežinau, ir išsiaiškinsiu, ką jis reiškia.
kalbant apie senuosius ir naujuosius metus. nebuvo laiko parašyti čia, ką nuveikiau ir ką gavau 2010 - aisiais. neparašiau ir ką ketinu nuveikti 2011, ką norėčiau gauti ir ko tikiuosi. žinoma, norėsiu daug: ir gauti, ir, juolab, duoti. metus pradėjusi su ašaromis akyse, netikiu, kad visi metai bus tokie - nebesu prietaringa. vis dėlto, neskubu neigti, kad neverksiu ar verksiu mažai. turint omenyje tai, kas mane graudina, regis, kad gali būti ir taip, kad nebus nė dienos be ašaros. suvokusi šią tiesą nusprendžiau pasižadėti neapsiverkti bent jau pačiose netinkamiausiose situacijose. išmokti tvardytis man tikrai nepakenktų.
p. s. noriu eiti šerti gulbių. tik kada ir su kuo?

2 pastebėjimai:

Morena rašė...

su manim

tokios nėra rašė...

aš ir galvojau apie tave, bet laikas jau seniai ne mūsų draugas.