BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-12-13

onetwothree - go!

jaučiu, kad darausi skūpi.
paskutiniu metų įvyko tiek daug dalykų, sudalyvavau tiek renginių, aplankiau tiek vietų, įstaigų, organizacijų, nuveikiau tokių dalykų, apie kurios svajojau ne vienus metus ir niekam to nepapasakojau, nepasidalinau savo džiaugsmu dėl savirealizacijos ir keleto svajonių bei tikslų pažymėjimo žaliai.
dėl laiko stygiaus tegaliu pasakyti, jog džiaugiuosi dabartine savo veikla ir geriau būtų tik tada, jei mokykla neatimtų tiek daug laiko ir apskritai nereikėtų miegoti arba para turėtų daugiau valandų.
praėjusiais mokslo metais ir vasarą maniau, kad turiu pakankamai, bene maksimaliai, veiklos bei planų, tačiau tik dabar imu suprasti, ką iš tikrųjų reiškia tie planai ir intensyvi veikla. bet vis dėlto - nededu taško visame tame, nes dar tikrai yra vietų, kur neprikišau ir savo pirštų, kur nebuvo žengusi mano koja ir kur nebuvau švystelėjusi savo nevisai kažkam tikusių minčių.
na,o dabar - prie laiškų rašybos. pastaruoju metu tik jie ir sukasi mano galvoje. kad atrašyčiau visiems, kam turiu tai padaryti, turėčiau be perstojo rašyti keletą parų - darbo yra, tad pirmyn!

0 pastebėjimai: