BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-11-15

Žurnalistika iš veterano lūpų

Pradėjusi lankyti "Žalgirio" žurnalistų būrelį, turėjau susidariusi stereotipinę  nuomonę, jog visi žurnalistai yra žinių ištroškę ėdrūnai, kuriuos paraleliai galima prilyginti maksimų išpardavimams. Parduotuvėse tai kelia, tai nuleidžia kainas, visai kaip žurnalistai žmonių vertę.
Po susitikimo su Vidu Mačiuliu mano nuomonė kardinaliai pasikeitė. Senos ir įkyrios nuomonės apie šiandieninią žurnalistiką pamatus jau anksčiau ėmė drebinti J. Miklovas, S. Nalivaika, tačiau po nuoširdaus ir globėjiško pokalbio su V. Mačiuliu aš patikėjau širdžiai mielu ir žmogišku darbo modeliu.
Klausydamasi ilgamečio žurnalisto paskaitėlės apie pačią žurnalistiką, girdėjau laisvai dalinamą, per gyvenimą sukauptą, patirtį. Girdėjau žmogų, kuris atidavė visą save savo mėgiamam darbui, žmogų, kurį besąlygiškai galima laikyti autoritetu dėl jo stiprybės, kovos, energijos, dosnumo ir iš toli spinduliuojamo gerumo.
Kalbu visiškai subjektyviai apie labai objektyvų žmogų. Galbūt nuodėminga taip rašyti, dalintis jausmais ir girti tuos, kurių beveik nepažįsti, tačiau V. Mačiulis vertas pagarbos dėl tvirto charakterio ir stiprios asmenybės.
Dėl tokių žmonių neturėtų būti abejojama.

2 pastebėjimai:

Greta ir kartais JI :) rašė...

o aš tave labiausiai įsivaizduoju kaip specialistę žurnalistokos srityje :>

tokios nėra rašė...

keista. na, ačiū.