BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-11-09

verta gadinti statinę deguto su šaukštu medaus

šiandien, laukdama kol bibliotekininkė surašys knygos duomenis į mano kortelę, pastebėjau, kad jau 313 metų diena. greit paskaičiavau kiek dienų liko iki kitų metų. tada skubiai padariau išvadą, kad šie metai buvo bjaurūs. kodėl? nes stypsojau toje bibliotekėlėje ir ką tik buvau bandžiusi rašyti matematikos kontrolinį. tie keli mėnesiai mokykloje atrodo sugadinę visus metus ir aš gal palikčiau viską taip paikai, atiduodama daugiau nei 300 dienų suryti blogiui, jei nebūčiau prisiminus vasaros.
marijampolė. savanorystė. druskininkai. šaunios knygos. draugai. dvi "sniego gniūžtės". netikėtas patekimas į puikią mokyklą. tobuli vakarai. žvaigždžių lietus. kas vakariniai pasivažinėjimai dviračiu. ekspedicija. rankdarbiai. rašymas. fotografimas. dailė. tobulas miegas. skaitymas iki paryčių. pokalbiai. pirmi susitikimai su draugais. pasivaikščiojimai. bėgiojimai. krepšinis. futbolas. saulė. skaistūs, įvairių formų debesėliai. gera nuotaika. entuziazmas. jokių rūpesčių. jokios rutinos. maloni veikla. laisvė. šiltas vėjelis plaukuose. basos kojos. žalia žolė. pledas pievoje. ramybė. harmonija. geri prisiminimai, įamžinti fotografijose. svajonės. planai. nepriklausomybė. tikėjimas..
verta gadinti statinę deguto su šaukštu medaus. verta kęsti, kad sukandus dantis prisimintum, kaip būna gera perėjus 10 - ąjį pragaro ratą - mokyklą - į kurį net vergilijus su dante nebuvo užėję.
verta svajoti ir tikėti. verta paryčiais atsigulti mirštant iš nuovargio, nes užsimerkus, prieš užmiegant, svajonės būna saldesnės, artesnės.
verta.

0 pastebėjimai: