BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-11-21

sandra: reikia GYVENTI ir MĖGAUTIS

kai kurie dar tikriausiai prisimena mano blogo žaidimą "interneto siūlai susivykit". pirmasis etapas - blogo įrašas. antrasis - interviu. ilgai neplepėdama ir jau nieko nebepristatinėdama palieku su jumis sandrą!

-Ar galėtum apibūdinti save vienu žodžiu? Jei taip, koks jis būtų? Ar apskritai įmanoma taip apibūdinti kalbant apie bet kurį žmogų?
- Galėčiau, tik tas žodis turėtų daug prasmių. Galbūt, man tiktų ir patiktų žodis Vėjas - nenugstytantis, šaltas, gaivus, šiltas... Jis gali būti visoks, kaip ir aš, bet ar galima bet kurį, bet kurį? Žinoma! Juk kiekvienas žodis, kaip ir žmogus, turi savo prasme
 
-Koks tavo charakterio bruožas yra ryškiausias?
- Nežinau, bet subjektyviai vertinant, galbūt, jų visų visuma? :D Ne, tikrai nežinau
 
-Ar tiki tobulumu?
-Gal. Tobulumas - tai tas stimulas, kuriuo turi tikėti, kiekvienas žmogus, kad pasiektų labai gerų rezultatų. Padarai gerai, priartėji prie tobulumo, bet jis tiek pat nuo tavęs nutolsta

-Kas paskatino tave pradėti rašyti? Kada pradėjai? Koks buvo tavo pirmasis kūrinys?
-Paskatino, lietuvių mokytoja, kai per pamoką suskirstė į grupes ir per savaitę liepė parašyti detektyvinį apsakymą. Mūsų grupėj darbas labai strigo, todėl man teko diktuoti, o draugė užrašinėjo. Viskas vyko labai gražią penktadienio popietę. Tai galbūt, buvo prieš kokius 2-3 metus, tiksliai nepasakysiu. O pirmasis kūrinys jau po visų tų apsakymų buvo kvailokas ir lėkštas, žinoma, paveiktas įvairių forumų tematikos bei rodomų serialų populiarumo

-Iš kur semiesi įkvėpimo?
-Iš gyvenimo, vaizdo, žmonių. Kartais padeda muzika, kartais gražūs jausmai kitam žmogui, o kartais nereikia nieko, tiesiog susapnuoji

-Ar turi vieną gyvenimo tiesą, teoriją, kuria visada vadovaujiesi?
-Nežinau. Galbūt, ji kažkur giliai širdyje turi tikslią formą ar išraišką, bet mintyse aš niekada negalvoju, kad reikia daryt pagal tokią ar tokią išmintį, tiesiog reikia GYVENTI ir MĖGAUTIS. :)

-Ar esi padariusi dalyką, dėl kurio labai savimi didžiuojiesi? Jei taip, koks jis? Galėtum pavadinti jį didžiausiu gyvenimo pasiekimu?
-Esu, bet tegu tai lieka paslaptis, tai labiau asmeninis gyvenimas. Ar tai didžiausias gyvenimo pasiekimas? Galbūt, bet viskas dar prieš akis, visas gyvenimas

-Pasirink: kava ar arbata? Saulė ar lietus? Dangus ar žemė? Diena ar naktis? Kompiuteris ar telefonas? Kalnai ar jūra? Atvirumas ar uždarumas? Skonis ar kvapas? Logika ar jausmai? Sladumas ar rūgštumas?
-Arbata. Lietus. Dangus. Naktis. Telefonas. Jūra. Atvirumas. Kvapas. Jausmai. Rūgštumas

-Ko imiesi, kad ištvertum sunkumus, įveiktum blogų emocijų antplūdį, prasiskaidrintum dieną?
- O gal nereikia skaidrint? O šiaip jei jau negalėčiau tvert, tai susitikčiau su geriausiom draugėm arba išsikepčiau sau kokį pyragą.

-Kokius garsius žmones laikai autoreitetais/autotoretingais? Kokius iš savo aplinkos?
-Garsių nežinau ar laikau, jie per toli, žiniasklaida jiems uždeda kaukes, o kokie jie yra, mes nežinome... O autoritetas mano tėtis, mano vyresnysis brolis.

-Ar moki saugoti paslaptis?
-Taip.

-Ką veiktum, jei vienai parai virstum vaikinu?
-Neįsivaizduoju, man visada patiko būti mergina.

-Ką veiki laisvalaikiu?
-Šiuo metu nebeturiu laisvalaikio, bet dažniausiai ilsiuosi. Skaitau knygą, einu į teatrą, koncertus.

-Ar tiki antgamtinės būtybėmis?
-Kartais

-Esi laiminga?
-Dabar? Beprotiškai

-Kas slegia tave labiau už viską?
-Sniegas.

-Ar galėtum iš visų Tave supančių dalykų išskirti tik tris, labiausiai artimus? Kodėl pasirinkai būtent juos, kuo jie Tave žavi?
-Mokykla, Šeima, Gamta. Jie visi keičiasi, nenustygta vietoje, bet kasdien juos regiu, girdžiu savo protu. Taigi... Jie mane žavi ir tiek.

-Kaip dažniausiai eini gatve, kai būni viena?
-Lėtai, besižvalgydama, su savo mintimis ir šypsena

-Kaip reaguotum, jei netikėtai priešais pamatytum penkiametę save?
-Juokčiausi. Arba verkčiau džiaugsmo ašaromis.

-Jeigu tavo gyvenimas būtų knyga, kaip ją pavadintum?
-Svajonės pildosi tik reikia labai tikėti ir norėti

-Ar žinai, kodėl tėvai tau davė tokį vardą? Jei taip, kodėl?
-Nežinau. Tik žinau, kad jie rinkosi tarp Sandros ir Brigitos, o kodėl. Nežinau

-Ar tiki Dievu?
-Taip. Bet savaip
-kaip?
-Tebūnie, tai mano mintys :)

Ačiū, Sandra.

0 pastebėjimai: