BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-11-27

baltos purienos

išsimiegojau.
miegojau gal 12 valandų.
dabar jaučiuosi energinga ir pailsėjusi.
pagaliau už lango žemė apsisiautusi sniego drabužiais. visą kūną kanda šaltukas, bet pats oras atrodo grynesnis. iš pat ryto pripildžiau kambarį to šalčio, laikydama atvirą langą. dabar stebiuosi, kad kambaryje dar nekabo varvekliukai.
prisiminiau praeitą žiemą, kada susisupdavau į didelį pledą ir įsitaisiusi kamputyje prie lango skaitydavau pusdienį. atrodo, kad tai buvo visai neseniai, o iš tiesų prieš metus. greitai praslinko metai. greitai savęs paklausiu, ką nuveikiau per juos, ką išgyvenau ir ką gavau. o sąrašas šįmet bus tikrai geras.
būtų puiku, jei jau imčiau siųstis kalėdines dainas ir užbaigčiau planuoti, ką šįmet kam dovanosiu. sąrašas tikrai netrumpas ir tai tikrai smagu! bet pirma - bėgsiu į tą šiltą kampelį ir pasibelsiu į ovidijaus "metamorfozių" duris, kurios jau seniai turėjo būti atrakintos.
šiandien kaune įžiebia eglutę. jei būčiau nepamiršusi, matyt, būčiau ten sudalyvavusi, bet dabar nė nebesinori. gal ir gerai, kad niekam nesuspėjau įsipareigoti?
geras laikas.
mandarinai ant stalo.
šiandien dar norėčiau išbėgti pafotografuoti, o rytoj turėti pusnį lipnaus sniego, nes labai jau norisi bėgti ir kažką nulipdyti. o dar tobuliau būtų - lėkti ant kalnų ir prisičiuožinėti.

0 pastebėjimai: