BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-10-25

susipažįstam - agnė!

sveiki. šį apniukusį ir pilką rudens vakarą turiu garbės jums pristatyti dar vieną mano blogo svečią. žmogų, kurio pati dar nepažįstu, žmogų, kuris, regis, gyvena be rūpesčių (o tai reiškia, kad jis neleidžia jiems tiesiog žlugdyti savęs), žmogų, kurio dienoraščio pavadinimas visada nukelia mane į stebuklų ir švelnios romantikos pilną pasaulį. kas jis? agnė
norėdami sužinoti apie ją daugiau, spauskite čia
o dabar mėgaukitės - agnė!

Trumpai apie žmones

Žmonės yra įdomios... būtybės (?). Jei turėčiau galimybę, kolekcionuočiau juos. (Suprantu Dievą. Net tokiu atveju, kai jis neturi kilnių tikslų žmonijai. Aš irgi norėčiau didelės smėlio/pievų/ledynų dėžės su judančiom figūrėlėm.). Jie tokie margaspalviai.
Žmonės būna aukšti ir išmintingi, maži ir sudėtingi. Dar jie būna garbanoti. Kai kurie mėgsta vaikštinėti stogais ar šokinėti iš balkonų, nesusitaikę su „besparnio žemės šliužo“ etikete.
Žmonės stato miestus, kuria kosminius lėktuvus, dirbtinę gyvybę ir gamina beprotiškai skanią kavą su pienu. Taip pat jie kariauja, skriaudžia, užgauna...
Žmonių yra mano kambaryje, už sienos ir aukštu žemiau. Jie vaikšto mano gatvėmis, palei upę, jie kopia į kalnus, keliauja dykumomis, supasi džiunglėse ant lianų. Žmonių ypač daug būna troleibusuose, kai aš vėluoju į paskaitas. Žmonės susitelkia prekybos centruose – jie labiausiai mėgsta kasas. Ten jų gausumas neįtikėtinas. Žmonės perka ir vartoja. Jie dainuoja, maudosi po dušu, deda, arba ne, cukraus į arbatą, dėvi skirtingas kojines, myli. Ir mylisi. Dar jie sensta ir atneša pelną paminklų gamintojams. Žmonės gimsta, auga, sensta visur ir visada –  nenutrūkstamai.
Nuolat, kaip pastrigusiai plokštelei kartojant „su gimimo diena“ būk tikras, kad tą minutę tikrai ką nors pasveikinsi. Gali nesustodamas dainuoti, nes kažkam tuo metu tikrai reikės lopšinės.
Dar žmonės turi dvi rankas, dvi akis, ausis, kojas... ir du pasirinkimus: duoti arba gauti, priglausti ar pastumti. Bet tai jau krypsta į pamokslišką pabaigą, tad laikas sustoti ir palikti verdiktą skaitytojams. Juk jie nuovokūs.
Ir dar žmonės.

0 pastebėjimai: