BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-10-26

eating my minds

jau kelias valandas iš eilės groja ta pati grupė. nėra sunku nuspėti, jog tai cinema bizarre.
ypač tada, kai gyveni su jais.
kai gyveni jais.
kai kvėpuoji jais.
mėgaujiesi.
tiki.
tikiesi.
myli.
aš kaip koks nors elementas, kurio pirmajame sluoksny du eleketronai, antrajame 8, trečiajame vėl 8 ir taip tol, kol vienas sluoksnis lieka neužpildytas. gyvenu apsupta žmonių. įvairių įvairiausių. žmonių, dėl kurių nebūtų gaila paaukoti gyvybės, bet vis dėlto, nė vienas jų nėra toks savas ir toks kalbantis mano mintimis, kaip ši kvaila, bjauri ir tokia tobula grupė.
noriu cituoti dainų žodžius, bet suprantu, kad reikia nurašyti visus.
jie tokie.. na, tokie, kaip saulėlydis, kaip vienatvė, kaip žalia spalva, kaip saulėje žibantis ežero vanduo, kaip nepaklusnios jūros bangos, kaip sparnus plačiai išskleidęs paukštis danguje, kaip besišypsantis debesėlis, kaip vaivorykštė po lietaus, kaip meilė gyvenimui, kaip neišardomas ryšys, kaip draugystės apyrankė, gauta iš draugės prieš dešimtmetį ir vis dar nešiojama, kaip jausmas, užimantis krūtinę nutikus stebuklui.
supratote?
tokie, kokių neįmanoma apibūdinti teisingai pasitelkus tik žodžius, tačiau labai reikalingi tam, kad turėtume kuo užpildyti tuščias ertmes, paliktas tam, kad nusispalvintume gyvenimą tokiomis spalvomis, kokios mums patinka ir niekas mums nepriekaištautų.
dabar skamba pianino garsai pagal "lovesongs". taip gera gerai. kaip būna, kai sesė mažomis rankelėmis apkabina per pečius ir sušnabžda ką nors prie ausies.
i' m falling

deeper&deeper
getting sweeter&sweeter
can' t obscure desire..cause you learn as it grows
it' s so strong
It lingers on...forever...forever...

0 pastebėjimai: