BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-08-25

tuščia apie tuščią

už lango bilda rudeniškas lietutis, kambary maloni prietema, šiek tiek šąla pėdos, o širdyje arba galvoje skauda. nestpriai, bet tai nėra malonu. gal tai net nėra skausmas, o tik tuštybė. juk, kai tuščia, irgi negera?
tuščią skrandį galiu užpildyti maistu, tuščią kambarį baldais, tuščią lauką statiniais, augalais, žmonėmis. o kaip užpildyti vietą, kuri tikrai yra tuščia, tačiau tu nė nežinai, kas tai per vieta? ar tai tas atvejis, kai pats esi tuštybė?
nekalbu apie tą tuštybę, kurią visi pažįsta iš viljamos meikpiso tekerėjaus knygos "tuštybės mugė". viena yra skaityti ir atradinėti savęs daleles knygoj, antra - gyventi ir kurti tikrą tuštybę. skaityti apie save yra ne tas pats, kas gyventi ir kvėpuoti savo pačios egoizmu.
milijonus kartų kalbėjau apie įvarius humaniškus, globėjiškus, altruistiškus dalykėlius, tačiau niekada nesilioviau badyti kitų savo savimeile. be perstojo skundžiausi, tauškiau ir niekada nesiklausiau kitų, nors visada liepiau tai daryti kitiems. aš klydau. klystu. klysiu.
nepasimokinsiu.
kartais gailėsiuos, bet niekada nepasikeisiu.
atsiprašau.

0 pastebėjimai: