BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-06-28

suaugęs žmogus su mandarino skiltelės dydžio smegenimis

kiekvienas mūsų svajoja apie gražią ateitį. visų vizijos panašios: jokio skurdo, nusikaltimų, geri ir gražūs vaikai, pripažinimas, valdžia, galia. tačiau kiek iš tų besvajojančių žmonių deda pastangas vardan to ar bent jau mąsto apie savo elgesį?
mamos nori vaikų, kurie gerai mokintųsi, būtų paklusnūs ir supratingi, turėtų atsakomybės jausmą ir suprastų, kad tėvais reikia rūpintis nemažiau nei jie rūpinasi savo vaikais. tačiau susidaro įspūdis, kad daug jaunų tėvų mano, kad vaikai jau gimsta su tobulo vaiko įgūdžiais arba kad tokiais tampa vos pradėję augti. nežinau iš kur toks neatsakingas ir juokingas požiūris "šiuolaikiniuose" tėvuose. gal tai jiems įskiepijo jų pačių tėvai, o gal pats gyvenimas "tobulėjančioje" visuomenėje. kol mamos patarinės kitoms negimdyti, nes motinystė yra "šū**nas reikalas", o pačios kratysis savo vaiko garsiai rėždamos, kad "neketina gaidintis", tol nebus pažangos į dešiniąją kelio pusę.
liūdna, kad dėl neatsakingo požiūrio kenčia nekalti vaikai ir žmonės. baisu matyti mamą, išversta krutine, išdidžiai drožiančią gatve ir postringaujančią, kad vaiką numes savo motinai ir lėks "tūsintis". mano nuomone, tokiai moteriai turėtų būti mažų mažiausiai gėda.
suaugęs žmogus su mandarino skiltelės dydžio smegenimis.

0 pastebėjimai: