BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-05-09

panaudota

jei ne sesė, dabar vaidinanti, kad šukuoja mane ir pina kasas (nors iš tikrųjų rauna plaukus) turbūt jausčiausi dar kartelį žlugusi. gal gražiau skambėtų panaudota, išmesta ar dar velnias žino kaip, visgi, negali įtikt kiekvieno skoniui, tačiau esmė aiški ir visada ta pati.
prie uždraustų ir mitinių jausmų prisideda dar vienas. perskaičiau otilijos įrašą, jog viskas baigėsi, ir pritariu jai, nors ir ne tiesiogiai. viskas baigės ir liko tik šalta tuštuma. gal truputį per tuščia: susitraukė planai, iliuzijos, prisiminimai. truputį liūdna, bet priprantama ir dažna. įprastumas nė nuodėmė. gal priprantama tiek daug, kad vėliau nė nebejuntamas tas praradimo kartėlis, tik dar labiau išsiplečia niekis. matyt, čia ir prasideda augimas, ėjimas į suaugusiųjų pasaulį. nereikia suaugėlių kaltinti dėl visų bėdų, nes nei jauni, nei seni nesuvokia tų pačių problemų ir neieško racionalių sprendimo būdų.
jokių kompromisų ir tikrų pabaigų. to pačio siūlų ritinio galai nukerpami tik tiek, kad būtų galima surišti tvirtesnį mazgą ir niurkytis tol, kol vėl reikės nukirpti.  užburti ratai, likimo ironijos, piktdžiugiški juokai, gyvenimo tiesos ir didžioji prasmė - tai, kas nužudo ir prikelia gyvenimui. reikarnacija nereikalinga, kai yra šie faktoriai. gyvenimas ir mirtis yra priklausomi nuo mūsų lengvai aplinkos paveikiamo mąstymo.
tuščia, truputį šalta, bet nebe liūdna. liūdna jau nebebus, nes aš pripratau, bent jau prie šiandienos.
sėdžiu suveltais plaukais, be kasos. gal plaukuose įmanoma rasti paliktas šukas. bent gyventi turėsiu su kuo.
aš galiu ramiai džiaugtis šauniu sekmadieniu, praleistu taip, kaip ilgai nebuvo leista. kiekviena diena galėtų būti kupina tokių prabangių linksmybių, kaip voliojimosi skystoj pavasarinėj žolytėj su cinema bizarre muzika ir sese (beje, galinčia pritari cinema bizarre). myliu ją, nepaisant jos kankinančio ožiavimosi, paranojos ir pokštų. kartais jos šypsena sustabdo pasaulį, o posakiai išverčia iš kojinių. dievo dovana, pagražinta pasaulio.
panaudotas sekmadienis.

5 pastebėjimai:

Karina rašė...

Jau norėjau išjungt pc, bet pagalvojau "ne, būtinai reikia pasireikšt" ;DD
Kaip miela.
Prieš kelias savaites buvo mano svajonių sekmadienis, bet jau buvo.

ielė rašė...

o man atrodo, kad šita fotografija viską pasako, VISKĄ. super. linkėjimai sesiui! ir šiaip, gal geriau kartais panaudoti, negu leisti tiesiog praeiti, nemanai? nes aš tai įsitikinau. (:

Mėnulių alėja rašė...

Sekmadienių dažniausiai nemėgstu, nes jie reiškia savotiškas pabaigas. ...ir dar taip pasiilgau sesės. :/

laura rašė...

karinute, per mamos dieną?
gabriele, panaudoti ir pasinaudoti dvi skirtingos sąvokos, kurios nuolat įgyja kitas reikšmes, kai jas išgyveni. viena ar su kažkuo. šiaip ar taip, pritariu.
mėnulių alėja, kiekviena pabaiga - savotiška pradžia.

Karina rašė...

Ne, dar anksčiau.