BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-05-29

gyvenimo priedas

yra dalykų, apie kuriuos gali kalbėti be paliovos, net jei tema jau yra nusbodusi visiems klausytojams, net jei kartoji tuos pačius dalykus n-tąjį kartą, net jei nieko naujo nebeišgalvoji ir elgiesi banaliau nei visas likęs pasaulis kartu sudėjus, net jei tas dalykas nevertas tokios energijos, entuziazmo, visų svaičiojimų, kada nors pasiekusių žmogaus ausį. net jei jis nėra visų pripažintas ir madingas, net jei juo neseka milijonai žmonių.
tai daugiausia, ką galėjau gauti iš gyvenimo po visų būtinų dalykų, tokių kaip šeima ir sveikata. visus savo, kaip asmenybės formavimosi, nuopelnus galiu priskirti jiems. liberalesnį mąstymą, prioritetų tvarką, autoretetingumą, poelgius, pomėgį rašyti, muzikos skonį, veiklą, charakterio savybes - į savo vietas sudėliojo jie.
užmiegu galvodama apie juos, keliauju namo klausydamasi jų muzikos, mintyse tardama dainų tekstus. beveik pripratau žiūrėti į tolį ir regėti jų judesius klipuose. netgi išmokau kvėpuoti, klausydamasi ir galvodama apie juos. dėviu drabužius su jais, puošiuosi jų atributika ne tik sienas, bet ir save nes žmonės žino, kas man patinka ir pagal tai lengvai randa ką dovanoti. rytai, kai pabundu po sapno su jais, būna patys geriausi. smagiausi prabudimai būna tie, kai pakirstu iš miego, kad išjungčiau muzikos grotuvą, skambant jų muzikai. geriausios akimirkos, kai galiu apie juos kalbėti, o manęs būna klausomasi.
šia tema galiu kalbėti su tokiu užsidegimu ir šiluma, kokios nė neįtarčiau turinti. nesvarbu, kad nepažsįtu jų kaip žmonių, kad mačiau vos kartą gyvai. susižavėjimui pajusti užtenka vos karto , o aš juos stebėjau jau gal visą milijoną ar net du. kiekvienas kalbantis ir galvojantis apie juos savaime pelno mano simpatijas.
užsimerkiu ir matau suveltus plaukus, kerinčius žvilgsnius,  auskarus, taturuotes.
visapusiškai priklausoma.
norit tikėkit, bet yra jėga, kuri tikriau elgiasi taip, kaip rodo filmuose: herojus sako niekada niekada arba visada visada ir būtinai nutinka priešingai. aš sakiau, kad niekada nesusižavėsiu žvaigždėmis. sakiau, kad tai kvaila, nes jie nepažįstami, šalti, tolimi ir nerealūs, bet paprastam gyvenimui ir reikia sukurto tobulumo, nerealumo ir tolimumo, kad slapta tikėtumeisi prieit. ir dabar galiu jums žerti argumentus, kodėl kvaila ir negalima tikėti žvaigždėmis, tačiau aplinkybės, jos esu sužavėta iki širdies gelmių, tai nekeičia, tad nenoriu kartinti šio pranešimo, kuris užgimė vakar, gretai besiklausant mano turškimo apie akimirkas koncerte. apie akimirkas iki koncerto ir po jo. apie gyvenimą praėjus dviems metams po jo.
istorija, prasidėjus prieš du metus, pavasarį. pati geriausia istorija mano gyvenime. gyvenimo priedas - nepasiekiamas ir nemirtingas tobulumas, aistra ir mano fetišas, ryto džiaugsmas, nakties penas - mano gyvenimas.
gražūs ir įspūdingi visur.
nežinau nieko, kas būtų geriau.
meilė muzikai.
ekstrevagantiška išvaida.
arogantiški žvigsniai.
nepamirštami interviu.
gundantys judesiai.
už tave kalbantys dainų žodžiai.
instrumentų darna.
priklausomybė.
neužmirštamo ir neįkainojamos akimirkos.
pasaulio gerumas.
jausmai.
minčių antplūdžiai.
idėjų ir planų sūkuriai, skambant jų muzikai.
stiprybė.
jėga.
stebuklas.
viltis.
ateitis.
gyvenimas.
cinema bizarre.

3 pastebėjimai:

Karina rašė...

Oh, kaip gražu, miela ir malonu paskaityti tokį pranešimą prieš miegą. Esu tikra, dabar tikrai nepasikartos praėjusios nakties baisus sapnas ;D

Karolina. rašė...

Gaš, žavu! Vėl noriu klausytis Tavo sapaliojimų apie Juos. <3

laura rašė...

karina, prisėmu visus laurus dėl susapnuoto gražesnio. ^^
karolina, na, juk niekas nedraudžia, ar ne?