BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-05-21

5

jis. plepys. juokdarys. paslaugus ir draugiškas. kvailas, dažniausiai. ir vis dėlto, nepailstantis linksmuolis. niekada negali būti tikras, kad bus taip, kaip jis žada, nes, kaip žinia, visada kaip nendrės nusvyrame į tą pusę, kur parankiau. nežinau, ar jis savanaudis, bet nesu tikra, kad ir geruolis. ne viduriukas. ne bedugnė. ne rojaus platuma. žmogus, žmogelis. nepradėjus rašyti  maniau, kad esu pankamai jį pažinusi, tačiau dabar užsikirtinėjant kalbėsenai, imu manyti ką kita. o žmogus dar toks kaitulingas, turi savybę, arba be perstojo keistis, arba dūlėti kaip šimtametis akmuo tam pačiam liūne.
gal jis nėra ypatingai supratingas, bet dėmesingas. ir įkyrus, suprantama. įkyresnį žmogų tik savo veidrody galiu išvysti. gal jis neturi jokio ypatingo talento, kuris atkreiptų aplinkinių dėmesį, bet moka prajuokinti ir nužudyti savo zirzaliojimu. dažnai atsikratyt juo tampa misiją neįmanoma, tačiau tai netrukdo skaniai pasijuokt.
banalu sakyti būtent taip, bet jis tieisiog gimęs būti juokingu. gaila, daugiau nieko negaliu įžvelgti šią akimirką ir ateičiai palieku tiek ne daug, o dargi žinau, kad po mėnesio nė neprisiminsiu apie ką čia, tačiau galėsiu šyptelt žinodama, jog pažinojau ir nieko geresnio nesutikau.

2 pastebėjimai:

Greta ir kartais JI :) rašė...

kolkas atrodo, jog atseku visus tavo aprašomuosius :)

laura rašė...

tai gerai..?