BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-05-03

3

kvaila mergiūkštė, kurią gali įtikinti bet kuo ir bet kada, jei tik turi kažkokį autoritetą jai ar padėtį tam tikram sluoksny. bene pastebimiausias buožas tas, kad ji nuolat irzli, nervinga, greit užsideganti pykčiu, linkusi žeminti ir įžeidinėti kitus, į batus pilstyti valymo priemonių miltelius, svetimus, suprantama, daiktus slėpti šiūkšlių dėžėje, vogti maistą ir atidavinėti jį kitiems "ant bajerio", primesti į lėkštę šiūšklių, tąsyti ir mušti.
ne, anaiptol, ji nėra siaubas baubas ar kokčiausias padaras pasauly. su ja galima pasikalbėti nekeliant tam tikrų, visiškai paprastų dalykų, į everesto viršukalnę. tačiau kartais tame neįmanoma rasti žavesio, nes visas jos požiūris atrodo ne tik, kad neįdomus, bet dar ir amoralokas.
kartais dėl ankščiau išvardintų jos charakterio bruožų man pasidaro neramu. ji - žmogus, kuriam trūksta valios, kuriam pernelyg dažnai primetama kitų nuomonė, kurios ji gana noriai klauso. svarbu tai, kad ji dar naivi, nemokanti elgtis tose situacijose, į kurias žengia tokiais dideliais žingsniais. man gaila, kad primetama svetima valdžia ir jos vidaus problemos taip įnirtingai ėda viską, ką ji galėjo pasiekti.
labai noriu tikėti, kad jai pasiseks išsivaduoti, kad nušvis protas ir ji imsis to, kas jai tiks, patiks ir bus naudinga ne tik jai, bet ir plačiajai visuomenei, nes, kaip žinia, turime gyventi ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų tam, kad galėtume išlaikyti švarų žmogaus statusą.

0 pastebėjimai: