BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-04-05

sek pasaką

kartais nereikia atsiversti knygos, kur surašytos geriausios pasaulio pasakos. dažniausiai nereikia žiūrėti muilo operų, holiwood'o filmų, realybės šou, tv laidų ir kitokių niekų vien tam, kad katarsio dėka galėtumėte apsigyventi kitame laike, kitoje vietoje - geresnėje vietoje ir laike. neįtikėtina, bet tikrai nebūtina vedžioti pavydžių žvilgsnių per tobulas pasaulinio garso žvaigždžių figūras, nepakartojamus judesius ir tobulus veidelius. nereikia įsivaizduoti savęs, kaip turtingos poniutės, apsuptos mažų mažiausiai penkių gerbėjų, dar dešimties pavydžių priešių, intrigų, kurios šiaip jau galėtų paįvairinti gyvenimo rutiną.
 kodėl to nereikia? nes grožis ir veiksmas yra čia, aplinkoje, jumyse! nes saulėta diena tai intriga, suteikianti galimybę puikiai praleisti laiką, taip pat, tai kova su savimi ir gyvenimu - ar išdrįsi išlėkt į tą beprotišką dieną ir pasitiksi šalimais lūkuriuojantį nuotykį? ar išdrįsi pasijusti žvaigžde mieste, kur visi kreivai žiūri į tokius, kaip tu, bandančius prasimušti. žinančius, kad tai gali. svajojančius, drąsius, impulsyvius, mokančius pasiekti tikslą, pradėti drąsiai skaityti pasaką, kurioj gyveni. 
įsijautimas į savo gyvenimą, nuolatines statybas ir griovimus yra klaikiai sunkus uždavinys. padaryti sprendimą, nusprendžaint, kam laikas pasitraukti ir ką įsileisti, gali būti tas pats, kas ginklo įrėmimas į pakaušį. susižavėjimas nauja diena, naktimi, arbatos skoniu ar gera knyga gali virsti meile gyvenimui, kuri užtikrintai nesibaigs po kažkelintos serijos ar puslapio. šiuo atveju niekada nereiks paspausti replay ar atversi puslapio iš naujo. šiuo atveju tu būsi pats sau šeiminkas ir bet kada panorėjęs turėsi progą ir teisę pakreipti sava linkme. esame žmonės, todėl galime suteikti sau prabangą - didžiuotis savo kuriamu pasauliu, tapti savo unikalios knygos autoriais, režisieriaus, nesialikydami taisyklių įgyvnedinti slapčiausius troškimus. tereikia mokėti tai padaryti, o juk laikui bėgant visko išmokti darosi lengivau, taip? leidžiamės į mokslą, draugai mieliausi, kur mūsų laukia neregėtų svajonių šalis. vadinkit tai kaip norit - neverland'ais, alisos stebuklų šalimis, nuosavais burbulais, cosmopolitan žurnalais, respublikos laikraščiais, pačiais geriausiais filmais - kuo tik norit. jūs esate autoriai, jūs esate galingi, ir jūs esate tam, kad pasinaudotumėte jums suteikta teise susikurti grožį, susirasti draugą, įsimylėti pasaulį ir sukurti rojų.
prašau, naudokitės tomis spalvomis, nes jūs turite tam galimybes. kai kurie jų neturi..


1 pastebėjimai:

Sandra rašė...

"...vadinkit tai kaip norit - neverland'ais, alisos stebuklų šalimis, nuosavais burbulais, cosmopolitan žurnalais, respublikos laikraščiais, pačiais geriausiais filmais - kuo tik norit. jūs esate autoriai, jūs esate galingi, ir jūs esate tam, kad pasinaudotumėte jums suteikta teise susikurti grožį, susirasti draugą, įsimylėti pasaulį ir sukurti rojų."
Tai pavadinti teisingiausia būtų gyvenimu, šansu pamatyti save ir kitus!