BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-04-19

labas, aš niekas, o tu..?

vėjas; muzika; ausinės; dviratis; tolimi keliai; nepažįstami draugai; raibuliuojantys paviršiai; kelionės; žemėlapis; nepažįstami draugai; šypsena be gelimybės likti be dantų; šviesa; žaluma; natūralios gaidos; minkštas pledas ant pievelės; garuojantys vafliai; skanios sultys; skruzdė; juokas; fotoaparatas; mimikos: išsprogę akys, suvelti plaukai, nepaklusnūs liežuviai; neaprėpiami akims vaizdai; linksmi tarškėjimai; sapalionės ir svajonės; nostalgija; ateities planai; convers; gitaros stygų brazdesys; liepsnelių šokiai; žiežirbų ugnis; karščio alsavimas; deimantinės akys; žvaigždės; paslaptys; nakties gaiva; guvumas; tiesos be galimybės pameluoti; akibirokštai ir kuriozai; ironija; fanatizmas; suvokimai; bendrumas; išmintis; gudrumas; tvirtumas; akimirka žavinga.
tik štai ar nuo tiek daug nieko nesusprogs mano puoselėjimas burbulonas? kiek žmogus talpinti gali nieko? kiek tai reikalinga? jei mes siekiame pilnatvės, esame iš tuštybės mugės, išsipuošę nieko verpiniais? jei mes pasiekėme savo galybę - beliko niekas?
niekas
iš didžiųjų raidžių, tik bėda, jog pirštas net ir verčiamas neslysta link "caps lock" mygtuko. niekas - būtybė juodais šarvais, kurie turi stebuklingų galių: pralįsti pro mažiausius tarpus, prisitaikyti prie bet kokios terpės, smaugti, durti, karti ir visaip kitaip kankinti. tai padaras, kuris nežino, kas yra diskriminacija ar tolerancija, privatumo nė minėti negaliu. tai padaras, kuris tuština ir šluoja, kuris nejaučia ir nešiojas nejautros sėklas kiauroje kišenėje.  atsargiai, nes ims ir pažers jų jums į širdį.
bet niekas nenutuokia, jog vietos jam čia maža. tu žinai, sakau tau viso gero. šypt pašypt, čiūžt čyžt, šmaukšt paukšt - viskas išvalyta, sutvarkyta.
viso labo, nieke, buvo malonu pasimatyti. nebegrįšk.
čia prasideda viskas.


0 pastebėjimai: