BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-04-25

bizarre stars

vienas aktualiausių klausimų mano gyvenime šiuo metu yra profesijos rinkimasis. gal būtent dėl to įsijungusi vieną iš youtube.com vaizdelių, kur buvo vienas mylimiausių mano atlikėjų, vertęs juoktis iki ašarų dėl savo šokio ir maivymosi ypatumų, į galvą ėmė šaudyt keistos mintys.
be pertraukų (kaip akropolių nuolaidos: daug, o naudos jokios) skamba paskalos, gandai, engimai, kad viena pramogų pasaulio žvaigždė išsiskyrė, kita nukopijavo sparčiai garsėjančią kolegę - konkurentę, kitas miega su keliom iškart.. būti turtingu ir įžymiu ir beveik visada dirbtinu yra tobulas darbas? kiekvieną rytą pabusti su mintim, kad reikia kelti savo reitingus, numesti dar porą nereikalingų kilogramų ir kuo greičiau pasidažyti per anksti pradėjusį rauklšlėtis veidą? ar mažų mergaičių tikėjimas, jog būnant žvaigžde: aktore, daininke, šokėja -  vien tik malonumas - nėra vien tik naivus požiūris?
o ką bekalbėti apie tai, jog šiai sričiai reikalingas ne tik talentas, sugebėjimas atlikti vaidmenį,  rolę tobulai, bet ir šimtaprocentinis darbas, stiprybė, ryžtas ir drąsa.  rimtos ir niekada nesibaigiančios motyvacijos, kodėl leidaisi įsukamas į viso pasaulio patyčias, kartais meilės intrigas ir dar dažniau nepykantos pinkles. bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje, už bet kurio kampo į tave gali būti paleistas gabalas purvo, kuris gali nublokšti į narkotikų, smurto liūną. anoreksija sergančią merginą pavadintų per stora (o kiek gi tokių mirė?), mados diktatorę nuobodžia, gyvenimo būdą ar pseuodonimą pavadinti nesveiku paparacams ir eiliniams žmogpalaikiams vienas juokas. 
kita vertus, tikra žvaigždė niekada nepaisys raganiškių pančių, apkalbų, nes mėgavimasis savo darbu viską kompensuos. adrenalinas tuščiose iš nuovargio venose, mintis, kaip stimulas, jog kažkam savo žavesiu neleidi naktį ramiai mieguotigali paguosti ir vesti tolyn, į neaprėpiamą sėkmę, nesibaigiančią istoriją. 
kiekvienas pasiryžęs leisti iš savęs tyčiotis pusei pasaulio, o kitai pusei (ar visai mažai jo dalelei) privalo būti gerbtinas jei tik imasi šio darbo dėl to, kad jaučia tam nenugalimą aistrą.  bet kuris poelgis, padarytas vardan didelės svajonės, degančios ugnies širdy ir nesitvėrimo savam kaily yra gerbtinas ir visapusiškai toleruotinas. aišku, jei tai nėra kito teisių pažeidimas (staiga mintys nušoka prie apolensko ir priverčia drebėti, tačiau tai kita minties gija, apie kurią negalima kalbėti dabar). tokiu atveju niekada negalima abejoti savo sėkme, mąstyti apie tai, kad gali nepasisekti ir žinomas gali litki tik tarp savo mažo daugiabučio kaimynų, kaip netašytas stuobrys, triukšmadarys, per naktis čirpinantis smuikus ar dviračio grandinę. svajonėmis neabejojama. gyvenimas nekeičiamas iš baimės.


0 pastebėjimai: