BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-03-17

karūna prieš karūną

kas yra pergalė? viso gyvenimo tikslas, šventas dalykas ar dar vienas gyvenimo niekalas? kiek ji mums gali reikšti ir kiek mes galime dėl jos paaukoti? yra daug pavyzdžių, kai žmonės dėl pergalės net gyvybes paaukodavo, bet ar to verta pergalė? ar dažnai susimąstome apie tai, kiek galime paaukoti dėl vieno ar kito dalyko laimėjimo. kovos dėl tautos, tėvynės laisvės gal ir vertos gyvybės, o štai dėl tobulos figūros ar populiaraus vaikino? gal tai priklauso ir nuo savo autoritetų bei prioritetų. jei tavo idealas bus kita viliokė - bučiuoklė, o  gyvenimo hierarchijos viršūnėj bus knygelės su senstančių pergalių pildymu, žinoma, atrodys, jog dėl dar vieno vardo paaukoti pusę (ar netgi visą) gyvenimą yra ne tik kad verta, bet dar ir privaloma.
kurią pergalę reikia vertinti labiau? tą, kurią užsitarnavai žaisdamas pagal taisykles, nuoširdžiai dirbdamas, liedamas save iki nukritimo, ar tą, kurią gavai lengvu rankos mostu, spjovęs į viską, kas kažkada atrodė moralu.  aš vertinčiau tą, kuris dirbo, bet diplomo negavo. didžiausia gyvenimo pergalė ir yra tai, kad mes kovojame ir nepasiduodame, kad siekiame, kol krentame ir nebepakylame. išgyventi pralaimėjimą, aukštai pakėlus galvą eiti tolyn ir toliau stengtis - štai kur pergalė. 
laimėti popierinį įrodymą - tai dar nereiškia laimėjimo visų akyse. laimėti ir tuo pasinaudoti kilniais tikslais - štai kur pergalės įrodymas.
užsidėti karūną gali kiekvienas, o būti karūnuotas rečiausias iš rečiausių.
ir nepamirškit - svarbiausia laimėti neapgaunant savęs ir kitų. pergalė pati gali įšokti jums į delnus.


0 pastebėjimai: