BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-02-26

po to ir po to, ir po to..

galima turėti milijardus simpatijų, aistrų, tačiau neįmanoma, jog jos visos galėtų tave valdyti kaip marionetę, lėlytę, pririštą prie siūlo. galima sakyti ir manyti, kad nekenti, tačiau neįmanoma priversti savęs to pajausti. galima pasiduoti akimirkos impulsams, kuriems, beje, ir pasiduodame, tačiau negalime ilgai boikotuoti to, kas vienu žvilgsniu gali priversti nustoti kvėpuoti. negalime įsakyti nekęsti ar mylėti, tikėti ar ne, galime mokintis iš klaidų savo ir svetimų, galime bandyti ir bandyti kovoti su malūno sparnais, t.y. pačiais savimi, arba galime pasiduoti. kas yra tikslingiau, pasakyti negaliu, bet iki skausmo žinau gerai, jog apsimetinėti prieš save yra ne tik neefektyvu, bet dar ir juokinga. kiekvieno melo sau rezultatas - kritimas ant plynos žemės ir panirimas į tą patį, iš ko buvo bėgta.  visa tai visada turi grįžtamąją jėgą, kuri būna piktut piktutėlė ir mielai talžo išvargintus kūnus.
iš savęs išrauti tai, kam tarnavome metus ar daugiau yra bene tas pats, kas aukštkulniais skersai išilgai pavaikščioti saulės paviršium. o iš tiesų, po tokių pliaukštelėjimų ir galima pasijusti kaip basakojui žemiečiui ant įaitusios saulės dangos. tuose laisvamaniškuose smūgiuose esmė yra ta, kad jie nevaldomi, nenuspėjami ir neišgydomi. kartais į juos galima žiūrėti su pašaipa, su pykčiu, bet niekas negali to atbaidyti. nėra tokių vitaminų, nėra skydo ar antivirusinės, nėra tam tinkamo imuninteto - lieka tik liaunas kūnas. vienišas ir liaunas kaip kovotoja nendrė vėjyje, kurio ginklas tavo esybė, jei tik ji turi vilčių ir svajonių, jei tik ji gali išmokti prisidengti muilo burbulu ir iškišti liežuvį tam, kas toks negailestingas jai.
tikiuosi suprantate, kad mano lūpomis kalba įniršusi nostalgija. šiandien neverta ieškoti teisybės ar tikrosios tiesos, nes šiandien diena, kai man reikia nukristi, jog galėčiau atgimti, pakelti juoduosius sparnus ir nuskridus į saulę pažvelgti, kur žemėje yra tiesa ir man patinkanti tikrovė.

0 pastebėjimai: