BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2010-01-16

panelės ir ponaičiai a, s, m..


panelės ir ponaičiai - rausvi, blisgučiais apsikarstę sinonimai, panašiom fizionomijom. jie nesiskiria nei talentu, nei elgesiu. gal tik skiriasi žiūrovai, tokie kaip aš ir dar keletas kitų, kurių neturiu garbės pažinti.
preš mus buvo A ir E, po jų E, A ir I, o dabar ryškiausios S, E ir M. tačiau žibėti liko nebedaug ir aš matau naujas žvaigždes, jau dabar skrupulingai prižiūrinčias savo roles. čia jau vietą turi V ir E, ir G dvi, o prie šių gal prisidės ir R su V, dar žemiau sparčiai kylančios I, B ir A. man baisu toliau matyti tas atsakingas aktores, paukščio skrydžiu lekiančias per mokyklos suolus su vienodais repertuarais, tokiu pačiu talentu ir personažu. tikriausiai nedera taip kalbėti pačiai to nevaidinus, bet negaliu nesusijuokti iš pasibaisėjimo ir gailesčio, kad ir kaip keistai tai skamba. man gaila tų, kurios (kurie) prarado nerūpestinguosius gyvenimo momentus, mokydamiesi to, ką reiktų pavadinti klasikiniu spektakliu. tas pats vaidinimas vyksta ir tarp stipresnės lyties atstovų. buvo J ir T, dabar ryškiausi R ir M, o madon ateina kitas M ir dar keli nežymūs. matyt, norą atsiskleisti demonstruoja intensyviau merginos. Keista, jog metus žvilgsnį į raides, matosi, jog beveik visą laiką vyrauja tos pačios. prieš pirmąsias irgi buvo E ir S (o juk nepaminėjau, kad naujausia dabarty - S), o dar vyresnių ir prisiminti negaliu. pasikrapsčius po išorinį scenos ratą vėl susiduriu su S ir R bei A ir G, o kur dar D ir galybė K. žinoma, tos raidės nėra stereotipai, tai tiesiog lengviausi pastebėjimai ir kvailaiusios paslapties neatskleidimas.
kai pagalvoju, tai visos to scenos iš vientiso spektaklio visiškai vienodos tik su aktoriais skirtingais (ironiška, visai kaip muilo operose). baisiausia, kad visa tai jau grynas cirkas, vis dažniau ir dažniau įtraukiantis naujų naivių vaikų, bandančių įsijausti į tai, kas kabo amerikietiškame filme ar meksikietiškoj telenovelėj. popolizmas ima viršų su didžiausiais bilietų pardavimo reitingais.
gal kam reikia bilieto į teatrą (cirką), jei dar patys aktoriais neesat?

0 pastebėjimai: