BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2009-12-18

show racism the red card. sigitukas?


Atrodo, rasistų pilnas pasaulis, tik kiekvienas netoleruoja vis kitokio dalyko. Vieniems neįtinka odos spalva, kitiems religija, o dar kitiems plaukų spalva! Kaip žemai nusirito kai kurios personos, kad imtų netoleruoti solcialinės padėties ar ne visuomenės pripažintos plaukų spalvos. Dažnas vis postringauja apie tai, jog ne išorėje esmė, o viduje, tačiau, kaip, galų gale, pamatyti, kas gero žmogaus viduje, kai gedimas širdyje ima persimesti į išorę? Norite neigti? Prašom. Aš tiesiog nesuprantu, kokio lygio idiotu turi būti, kad negali suprasti, jog ne pats pasirenki savo plaukų spalvą gyvenamąją vietą, šeimą. Argi būtina kiekvieną minutę prikaišioti kažkokius mėšlus, tikrąją to žodžio prasme, golfus, pridedant savo žinias, sklindačias iš labai neprasutaburniškų lūpų? Negi jūs visai visai, nebrangieji, nesuprantate, jog dėl jūsų Jis keitė plaukų spalvą, aprangą, elgseną, kalbos manieras. Negi nematote, jog dėl jūsų Jis ima gėdytis to, kas esa, nors tai iki šiol nebuvo nieko blogo. Nesuprantate, kas savo užgauliojimais privedėte jį prie tokio pačio alkoholizmo, kaip jūsų pačių. Dėl jūsų Jis ėmė smurtauti ir už tai susilaukė didelių nemalonumų.
Negi pripažinti kito individualybę, nepaisant jo ūgio, manierų yra taip sunku?
Tiesiog juokinga matyti kaip jūs siuntate, kai akiratyje pasirodo už jus stipresni, ir kaip jūs nemaloniai pasijuntate pažeminti, kai patys esate žemintojai.
O aš esu smerkėja. Kiekvieną jūsų judesį bandau išlukšteti kaip kevale besislepiantį graikšiką riešutėlį. Pamažu kaldamasi artyn, stebėdama, kada jūsų žvilgsnis tampa tikrai Jūsų, o kada viduje vėl prasideda ta puvimo reakcija, žlugdanti ne tik jus, bet ir aplinkinius.
Ar labai beviltiška tikėtis, kad kiti metai bus geresni? Ar galima tikėtis, kad likus vos keliems mėnesiams iki išsiskyrimo jūs imsite vieni kitus suprasti ir nebėkgti nuo patys savęs, nuo to, kas jums patiekiama, net jei tai nevisada yra labai gerai?
Prašau, patikėkite vieni kitais, įžvelgdami tik gerąsias savybes, nes blogąsias mintinai išmokote ir dar sąvų pridėjote.

4 pastebėjimai:

Sandra rašė...

prasmingai labai

dafnė rašė...

visiška šių laikų dramatiška tiesa. aprašei ir įrodei viską kas vyksta. tavo blog'ai tikrai verčia susimąstyti.

Greta ir kartais JI :) rašė...

čia kaip būna pradžioj padėtas vienas pradedantis pūti obuolys vienoj krūvoj su sveikais ir nuo savęs taip pat supūdo ir kitus...o tie kiti savo ruoštu ir dar kitus užburtas ratas...ratai visur

Laura rašė...

greta, toks sušiktas dėsnis man nepatinka.