BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2009-11-29

dear agonyKai negaliu kalbėti, galiu klausyti, galiu nors trumpam patikėti ir pajusti tą nematomą jėgą, gėrį su blogio ir skausmo mišiniu, ne taip jau nevalingai tuksenančio į proto iš širdies dureles.
Tai nepaprastas, skaudus malonumas, dusinantis kaskart vos išgirdus tą švelnų balselį, kiekvienos dainos ritmą, melodiją, individualų instrumentų skambesį. Galbūt kažką gali nustebinti tai, kad jie jau taip ilgai valdo mano muzikos grojaraštį, sąsiuvinių ir skiaučių paraštes, karaliauja ant klasiokių pratybų ir vadovėlių kraštų. Tačiau jie pernelyg nepamairštami m a n, kad galėtų imti ir pranykti. Kaskart pradėjus jų klausytis atrandi kažkokį naują žodelį, naują garselį, prisimeni jų judesius scenoje: nesibaigiančią energiją, adrenaliną ir suteiktą euforiją man. M a n patinka jų įvairialypiškumas, gebėjimas dainoje liūdėti, džiaugtis, mylėti, gailėtis, kentėti, suprasti. patarti.. Kiekviename žodyje, natoje tiek jausmo galinčio pražudyti savo magija arba iškelti iki karališkų dainų. Jų kūriniai be vargo gali valdyti kūną, tereikia išgirsti apie ką jie kalba.
Kartais einant gatve imu netyčia garsiai kartoti jų dainų žodžius. Kartais mintyse regiu jų veidus, ekstrevangitškas šukuosenas. Prisimenu jų juokingus interviu arba pasakojimus apie tai, kaip jiems buvo sunku dėl jų asmenybių: jį apleido šeima, o štai jį užpuolė peiliu, o vėliau atleido iš darbo. Juos persekiojo pašaipūs žvilgsniai, bet jie ėjo savo keliu, vedini svajonės ir vieną dieną jie užkopė tamsiosiomis žvaigždėmis aukštyn, kad galėtų apšviesti panašius į save. Ir jie pašėlusiai šviečia tam, kad būų mano religija, įkyria mintimi, tyliai linkinčia gero.
Kartais man atrodo, jog galiu juos paliesti, netiesiogiai, tiesiog tyloj girdint gryną balsą ir melodiją atrodo, kad jie yra arčiau, ne už kelių šimtų kilometrų. Ir tai savotiškai, skaudžiai, gera.
Mano arogantiški šikniai.

2 pastebėjimai:

ielė rašė...

skaičiau ir viską taip įsivaizdavau. ir po kas kelinto sakinio linktelėdavau galva. tai tikrai, kažkas nepaprasto. bet kartais taip norėtųsi, kad būtų tik Tau vienam.
daugiau nieko nesakau, nes paklausius pati suprasi viską. nes Jie tai kažkaip sugeba padaryti. <33

Greta ir kartais JI :) rašė...

kaip nuostabiai išreikštos mintys apie SAVO mėgiamą grupę.. :)