BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2009-08-29

Nuliukas. Zombiai atrieda, atidunda


Visiškas nuliukas.
Vakar buvau mokykloje. Tikėtisi pasikeitimai išrūko dūmais, vos pamačiau savo klasę. Pasijutau taip, tarsi Rugėsjo pirmoji būtų atėjusi rugsėjo 28-ąją. Tie patys (nors gal didesni) mulkiai, tie patys priekaištai, kad nieko nesugebam, kad viską už mus turi daryti auklėtoja, tie patys idėjų atmetimai ir banalūs siužetai. Nuliukas.
Visiškas nuliukas.
Jau beveik prabėgo kalendorinė vasara. Yra žmonių, naiviai laukiančių bobų vasaros, o man jau nėra skirtumo. Šią vasarą vėl beveik nieko nenuveikiau. Perskaičiau keletą knygų (ne tas, kurias norėjau), pagerinau savo pynimą (ne taip, kaip norėjau), susitikau su keletu žmonių ( ne su visais, kuriais norėjau), neišmokau, ko norėjau (tik pavienius dalykus). Visą vasarą leidau su muzika, kompiuteriu (kurio pasiryžau beveik atsisakyti), kurdama varganus planus (kurių niekas nenorėjo arba negalėjo įgyvendinti), prisiminimais. Nuliukas.
Visiškas nuliukas.
Regis, taškai nenori kristi į mano krepšį (imu manyti, kad jame yra milžiniška skylė, negi per šešiolika vasarų negalėjo įkristi net vienas balas (?!)). Net ir su gimtadieniu gavosi viskas, kiek kitaip, nei turėjo gautis, tačiau tai tampa įpročiu (o šį kartą netgi nebuvo blogai (!)). Nuliukas.
Visiškas nuliukas.
P. S. Ačiū už fantastiškas dovanas. Kiekvienas gautas laiškas (net jei jis dar tik ateina, o atėjas laukia pirmadienio, jis, žinau, bus nuostabus), pliuškiai (kuriuos maigau, kai tik netiniu, klausydamasi jų kvarkimo (<33)), įstabus "paveikslas" (tokio nebūtų padaręs joks genijus).
P. S. S. Ačiū už alkoholizmą "pepsiu" Drsukinikų peivoje, puikiais žagarėliais, foto, grožį iš vidaus, už pasiklydimą Vilniuje, hug'us, dabar jau mūsų Sereikiškių parkelį ir pokalbius ant suoliuko (tai šiek tiek panašu į mūsų svajones, tiesa, Varle?)...
(tegul tas sąrašas toks ir lieka, vis tiek, visko neišvardinsiu. 0,01 (!).

1 pastebėjimai:

Karolina. rašė...

Koks pasakiškas įrašas!
Taip, Siaube, tai panašu į mūsų svajones.. <33 Tikiu, kad kada nors išsipildys ir mūsų naujos svajonės. Juk taip?
Žinai, tam parke trūko tik nakties..
Hug'inu.