BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2009-08-15

Įsijunk dėžę, jei nori tapti išmintingu


Kodėl žmogus susijaudina ir ima suprasti aiškius dalykus tik tada, kai pamatao kažką per televiziją? Arba kai perskaito apie tai gerą straipsnį? Turiu omeny, kad kasdien prie akių vyktsa lygiai tas pats, kas per televiziją, tačiau nei vienas to nesuvokia ir ima laidyti protingas pastabas tik po gero filmo ar straipsnio. Gal reikia "išeiti iš savo kailio" ir pažiūrėti į visą tai iš šono? Arba užsimerkti ir įsiklausyti. Įsiklausyti taip, kad išgirstum, kaip triukšmauja tyla ( o ji triukšmauja tikrai garsiai).
Šiek tiek pagalvojus, ateina į galvą mintis, kad kiekvienas žmogus filmuoja savo filmą. Galima net perfrazuoti P!nk dainą "God is DJ". Gyvenimas - filmavimo aikštelė, žmonės - aktoriai, o Tu pats - pagrindins veikėjas, prodiuseris ir režisierius, nebūkime šykščiais ir likimui arba Dievui (kuris priimtinesnis) duokime stilisto, grimerio vardą, jie tikrai pasirūpins, kad gimsatnt turėtum pakankamai spuogų, karpų, anstvorio ir visko, ko turėdamas galimybę neitum. Taip ir sukasi veiksmas kiekvieno filmavimo aikštelėje su daugybe veiksmo vietų, skirtingų siužetų, intrigų. Deja, kai kurių iš mūsų filmai ilgainiui tampa nuobodūs. Vis nauji sezonai kartais nespėja žengti koja kojon su Holliwood'e vyraujančiomis madomis ir aktoriais, gyvenančiais dviem frontais.
Filmuokite, brangieji, sukdami kameras į šalis, kad nereiktų per duag ramstytis į kitų sukamus filmukus. Ir būkite geri filmai, o ne trumpametražiai filmukėliai.
P.S. Naudokite tik gerą aparatūrą, nes būtent dėl prastos filmai tampa nekokybiški, nuplagijuoti, tokie, apie kokius aš kalbėjau pirmoje pastraipoje.

0 pastebėjimai: