BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2009-04-23

Tarp mūrų baltų ir pievų žalių


 Metęs žvilgsnį į žmogų būtinai susidarysi klaidingą nuomonę, nes kiekvieno kūnas pedantiškai paslėptas po kauke.
 Užmiestis, balti mūrai, žaliuojantys laukai ir jau sprogstantys pumpurai. Rodos, tai dangus pasiekiamas žmonėms. Aplink žmonės, besikuičiantys nesenai išartuose arimuose, važiuojantys senais, barškančiais dviračiais, seneliukai, klibinkščiuojantys iš parduotuvės su mažais pirkinių maišeliais ir kaukės. Visagalės apgavikės, įveliančios į bėdą, apgaunančios, vedančios į miglotus tolius. Taip, tas miestelis iliuzija, pirminis vaizdas, optinė apgaulė. Išties, tie žmonės ant dviračių brakonieriai, grįžę po naktinės medžioklės, galintys apšaudyti pravažiuojančias mašinas, senukai, klibinkščiuojantys iš parduotuvės, grįžta nuo kokios pamiškės visiškai nusigėrę, bobutės, besikuičiančios daržuose, kaimo pletkininkės, gebančios eiti kiekvieną sekmadienį į bažnyčią ir apsimesti, kad nepadarė nuodėmės, nors išties, neskaitant jų beperstojo plakančių liežuvių jos dar gali ir pačioje bažnyčioje keiktis, kalbėti apie savo šąlančius užpakalius!
 Ar gali būti kažkas gero?
 Pirma naujagimio šypsena ir tai gali nebūti tyra, juk kūdikyje, galbūt, jau yra pasėtas piktybinis grūdas, kuris nieko nelaukdamas užaugs ir įsiskverbs į smegenis liepdamos šaipytis iš aplinkinių, negerbti, vertų pagarbos. Jie taip ir neišmoks būti nuoširdžiais, pasitikėti, tikėti, jie taaip ir neužaugins vaiko, kuris būtų vertas pagarbos.
 Kaukės. Visagalės. Kiekvienas ją turi. Ir visi ją kruopščiai užsidėję saugo, kad joks saulės spindulėlis neprasiskverbtų ir nesudrumstų tos rutinos prie kurios taip greit priprantama. Tik malūninkės bobutės neturėdamos ką veikti bando įkišti karpuotas nosis ir sužinoti kažką naujo, ką galėtų pagražinti, juk ir didžiausiems pasakoriams pasibaigia fantazija!
 Kaukė, tarsi nesąlyginis refleksas, prasidėjo nuo Adomo ir Ievos, o kuo baigsis ir ar išvis baigsis, dar nežinia.
 Sėkmės apsikaišant ;D.

4 pastebėjimai:

Karolina. rašė...

Gaš, koks įrašas. Nepaprastas <333!! Tu gimusi būti rašytoja. Dar sakai, kad aš gerai rašau. Svaigalė, Dievaži. xD
Tu velniškai teisi. Deja, taip jau yra..
<33

Laura rašė...

Aš galėjau įsižeisti xD.

Greta ir kartais JI :) rašė...

bent šį kart mano nuomonė ne kvaila, kad tu tikrai puikiai rašai :)

Laura rašė...

Pašaipūnė xD.