BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2008-11-16

Tūkstančiai mažų šukelių
Tūkstančiai mažų šukelių , tai viena didelė Laura . Taip , aš . Kalbėsiu ne apie save , tiesiog padrikos mano mintys .
Klaida - dovana ir prakeiksmas . Prisidirbame ir kenčiame , bet po to galime išmokinti kitą nebekartoti to , dėl ko tiek kentėjom ir , žinoma , patys nebekartoti . Bet ar dažnai taip elgiamės ? Brendame į tą pačią balą dar ir dar , o kartais ir kitus įsitempiame . Kada nustosiu taip elgtis ?
Širdis - tik organas palaikantis gyvastį , valdantis kitus kūno organus . Visa tai ką sakome , kad jaučiame širdyje , ištikrųjų jaučiame mintyse , galvoje . Jaučiame tai ką mastome .
Kalbėjiams be perstojo - tai uždanga , antklodė , ,kuria dengemės nuo nedraugiško pasaulio , nuo savęs . Bijodami tylos , kalbame , bijodami nejaukumo kalbame , kad neužpultų mintys , griaunačios ir statančios .
Draugystė - tvirtas pasitikėjimo pamatas . Būtent , kad ji būti tikra reikia pasitikiėjimo ir ryšio , kuris sujungtų visas beprotybes . Pvz. , Laisvėje dalinant tortą praeiviams buvo linskma ir juokinga , kažkas jungė tą beprotybę , senai norėjau tokio dalyko , kažko keisto ir išskirianio ir patyriau nors ir ne visai su tuo kuo norėjau . Taip , tai nebuvo draugystė , tai buvo tvirtas pažinties pamatas . Kuo tai skiriasi ? Pažinties pamatui trūksta pasitikėjimo , todėl jis ir negali būti draugyste , bet per kažkiek laiko jis gali virsti draugyste ir jei šį kart visaks susitvarkys aš pažadu , kad nebekartosiu tų kvailų klaidų ir tą pažinties pamtą paversiu draugyste .
Ačiū ! <333

4 pastebėjimai:

Monika. rašė...

nice.;]

Greta ir kartais JI :) rašė...

iaš norėčiau iškrėst sau tavim kažką beprotiško....

i don't want come back rašė...

Monika . tikrai labai miela ;]*
Greta , buvo daug progų .

Greta ir kartais JI :) rašė...

ir nei vienos aš iš jų nepanaudojau...