BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS »

2008-11-17

Grožis nieko nekainuoja


Einu ir matau , tiesius , kaip gitaros stygos , išsirykiavusius medžius . Jų tarpuose , spalvų sluoksniai , nuostabūs šešėliai . Net kvapą užgniaužia matant , kaip prie medžio kamieno , žemai apačioje , prisiplkusi tvyro tamsa . Aukščiau , šakų tankmei , vėpso besileidžiančios saulės raudonis , o virš jų , viską gožiantis vakaro mėlynumas . Dar aukščiau spingsi žvaigždės .

Toliau , kai nebegaliu matyti rudeninės vaivorylštės , matau elektros stulpus , jie graužia dangų . Matosi kaip jų šaltos , laidais išvagotos viršūnės siekaia dangaus , aplink save , tarsi verpimo rateliu suka , švininius pūkų kamuolius .

Juk grožis nieko nekainuoja , ir visiškai teisus buvo fotografas Darius , sakydmas , kad geriausia visada turėti šalia fotoaparatą , nes nežinai kada gali pamatyti kvapą gniaužiančius vaizdus . Gaila , aš nepaklausiau ir dabar nemoku papasakoti kaip gražu buvo , bet juk grožis nieko nekainuoja , jei gali džiaugtis vaizdu , net jo neturėdamas , gali daugiau nei tiki .

Ačiū ! <333

3 pastebėjimai:

Greta ir kartais JI :) rašė...

visų pirma nors gal tu ir nepatikėsi, (nors čia ir visiškai neįtemą) tu labai gražiai dėlioji mintis ir labai gražiai derini įvairius žodžius,žodžiu galėtum tapti rašytoja arba ateitį stoti į žurnalistiką....

i don't want come back rašė...

Tu gal neskaitai ką pati rašai ir ką rašo tikrai gražiai rašntys xDD?

Monika. rašė...

gražus pranešimas.